Gry Miejskie - Mielno

Czym zadziwić gości, a tym bardziej mieszkańców jednego z najwspanialszych polskich miast? Co wybrać z licznej oferty rozrywki dla grup? Organizacja imprez w Mielno może być nie lada wyzwaniem nawet dla znawców rzeczy. I my – CityExploring – tego się podejmujemy.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra miejska – Mielno

Imprezy firmowe w Mielnie to najlepszy sposób na to, aby nie tylko zintegrować pracowników, ale także sprawić, by byli podekscytowani każdym dniem pracy. Wyobraź sobie o ile bardziej produktywni będą pracując w dobrze znającym się zespole, z morale na najwyższym poziomie! Mamy 13 lat doświadczenia w organizacji tego typu imprez i ponad 700 zrealizowanych eventów.

Imprezy firmowe – Mielno

Jedną z naszych specjalności są szyte na miarę scenariusze, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Ponadto dysponujemy rekwizytami i kostiumami na każdą okazję, a także zespołami mówiącymi w różnych językach, dzięki czemu możesz zorganizować doskonałą imprezę bez względu na to, gdzie się znajdujesz i jak zespół chcesz zintegrować.

Pytania i Odpowiedzi

Czy uczestnicy gier też muszą się przebierać?

Nie ma takiej potrzeby. Uczestnicy gry oczywiście mogą się przebrać, jeśli mają na to ochotę. 🙂 Zwykle jednak to aktorzy na trasie gry są przebrani, a uczestnicy zabawy grają we własnych ubraniach. Wcielanie się w jakąś rolę np. szpiegów czy detektywów jest w naszych grach bardziej symboliczne.

Czy organizujecie gry miejskie i terenowe dla dzieci lub rodzin?

Od 2012 roku Miasto Wrocław powierza nam realizację największej miejskiej imprezy dla dzieci – Wrocławskiego Festiwalu Krasnoludków. Co roku przygotowujemy na tę okazję nową grę miejską dotyczącą krasnoludków, w której udział bierze ponad 200 osób – rodzin z dziećmi. Zorganizowaliśmy także szereg gier o edukacji ekologicznej przy współpracy z Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis. Mamy więc spore doświadczenie w tworzeniu gier dla dzieci.

Czym jest fabuła w grze miejskiej?

Większość naszych scenariuszy posiada fabułę kryminalną albo standardowo – przygodową, która angażuje uczestników emocjonalnie i wspomaga integrację. Gracze zdobywają ślady, przesłuchują świadków i wspólnie dochodzą rozwiązania głównej zagadki (np. znalezienia skarbu, odkrycia tajemnicy, znalezienia winnego zbrodni). U każdego aktora-animatora na trasie gry oczywiście macie Państwo zadanie integrujące do wykonania. Każda organizowana przez nas gra to przede wszytskim przygoda i integracja.