Agent Express – przygodowa gra terenowa

Agent Express - przygodowa gra terenowa

Firmowa integracja dla każdego!

W tym dedykowanym scenariusz przygodowej gry terenowej pracownicy Państwa firmy mogą poczuć się niczym Majdan & Rozenek, Michał Piróg czy Hubert Urbański. Czerpiąc inspiracje z popularnych programów telewizyjnych takich jak Azja Express, the Amazing Race czy Agent, stworzymy zupełnie nowy program rozgrywany na żywo, w którym uczestnicy walczyć będą z innymi drużynami, pokonując jednocześnie swoje słabości.

Gracze zostaną podzieleni na drużyny kilkuosobowe. Każda drużyna zostanie wyposażona w opaski różnych barw i pakiet materiałów – kopertę z mapą, kartą zadań. Dodatkowo każda drużyna otrzyma pakiet gotówki, którą przy każdym zadaniu będzie można pomnożyć, stawiając odpowiednią ilość pieniędzy, albo stracić nie wykonując zadania. 

 Pierwszą okazją będzie licytacja tajemniczych rekwizytów, które mogą przydać się na trasie gry. Czy warto licytować sznurek bądź miarkę, czy może lepiej zachować więcej gotówki? Ograniczony budżet zmusi uczestników do podjęcia odpowiedniej strategii w całej grze.

Po odprawie drużyny ruszą w teren a na trasie napotkają abstrakcyjne postaci z różnych zakątków świata, które przetestują ich w kolejnych zadaniach typowych dla reality shows, którymi się inspirujemy.

Inspirując się programem AGENT możemy opcjonalnie wprowadzić do gry pewien twist. Każda drużyna będzie miała w swoich szeregach Agenta, którego zadaniem będzie podkopywanie dokonań drużyny.

Przygodowa gra terenowa z twistem

Inspirując się programem AGENT możemy opcjonalnie wprowadzić do gry pewien twist. Każda drużyna będzie miała w swoich szeregach Agenta, którego zadaniem będzie podkopywanie dokonań drużyny. Wszyscy agenci wszystkich drużyn działać będą na swój (wspólny) rachunek. Stracone przez drużyny punkty pójdą na ich konto. Czy drużyna zdemaskuje agenta i zachowa swoje punkty? Czy agenci wezmą górę?

Dodatkowe możliwości

Ta gra daje sporo możliwości modyfikacji. Organizowaliśmy ją zarówno na terenie Zamku Topacz pod Wrocławiem, jak i przy nadwiślańskich bulwarach. Zarówno w wersji z Agentami lub po prostu jako formę integracji zespołu. Zadania możemy zmodyfikować, by osiągnąć cele szkoleniowe, na których zależy klientowi. 

Jeśli szukasz innych scenariuszy gier przygodowych możliwych do realizacji w całej Polsce, zapraszamy tutaj!

Galeria: