Toruńskie Tajemnice – gra miejska Toruń

Toruńskie Tajemnice - Gra Miejska Toruń

Toruń – gra miejska, która Was rozrusza!

Uczestnicy tej gry miejskiej poznają Toruń na nowo – będą mieli szanse zwiedzić nie tylko najpopularniejsze zabytki miasta, ale przede wszystkim wziąć udział w niezapomnianej przygodzie. Uczestnicy zostają podzieleni na mniejsze grupy, w których razem będą rozwiązywać zadania i poznawać legendy miasta.  Będzie to także okazja by zgubić się w wąskich uliczkach centrum Torunia oraz przede wszystkim świetnie się bawić!

Ta gra miejska nastawiona jest na doświadczanie miasta poprzez zabawę. W czasie gry napotkamy np. słynnego flisaka, u którego będziemy musieli ocalić miasto przez plagą żab! W innym miejscu zobaczymy, czy uda nam się zbudować krzywą wieżę. Nie zabraknie też słynnych toruńskich pierników!

Wciągający sposób na zwiedzanie miasta lub integrację pracowników!
Gra miejska, która na długo zapadnie w pamięć uczestnikom!

Gra Miejska – integracja z pomysłem

Dawno dawno temu… Tak zaczyna się prawie każda znana legenda. Teraz będziecie mieć okazję poznać jej bohaterów.  Historie o mieście i słynnych legendach poznacie tu „z pierwszej ręki”, co pozwoli Wam na długo je zapamiętać.

Grupa gości zostaje podzielona na kilkuosobowe zespoły, które następnie rywalizują ze sobą w czasie gry. Zadaniem zespołów jest, w oparciu o posiadaną mapę lub wskazówki, zlokalizować szereg postaci, które mają dla graczy zadania. Po wykonaniu każdego zadania gracze zdobywają punkty oraz informacje i ślady, niezbędne do rozwiązania zagadki głównej gry. Zwykle jest to kryminalna układanka czy przygodowa fabuła (taka jak np. szukanie skarbu górnika czy kawałków bryłki węgla by udobruchać ducha kopalni).

Lokalizacja zabawy

Uczestnicy poznają najciekawsze miejsca w centrum Torunia, rozwiązując różnorodne zadania zlecane przez galerię fantastycznych postaci. Zadania są związane z tradycjami, legendami i historią miasta. W zamian za dobrze wykonane zadanie, każda z napotkanych postaci będzie miała dla uczestników legendę lub historię związaną ze swoją postacią lub z danym miejscem.

Jeśli szukacie innych scenariuszy, polecamy także podróżniczą przygodę w grze „Podróż dookoła świata” czy osadzona w klimatach wojennych „Operacja Valhalla”

Galeria: