W krainie czarów – przygodowa gra fabularna

W krainie czarów - fabularna gra przygodowa

Fabularna zabawa dla dużych i małych oparta na klasyce literatury!

Fabularna gra przygodowa, która zabierze uczestników w podróż do krainy czarów i dziwów, rządzonej przez bezwzględną Królową Kier. Gracze – prowadzeni wskazówkami pozostawionymi przez Alicję – odwiedzą szereg magicznych postaci i wezmą udział w różnorodnych konkurencjach nawiązujących luźno do książki Lewisa Carrolla i filmu Tima BurtonaCelem wykonywania konkurencji będzie zdobycie informacji o lokalizacji Białej Królowej, która została uwięziona przez Królową Kier.

Na graczy czekać będą wyjątkowo przebrani i ucharakteryzowani aktorzy, którzy wcielą się w role Białego Królika, Szalonego Kapelusznika, Królowej Kier czy Kota z Cheshire. Kolorowe i nieco szalone postaci a także różnorodność konkurencji  sprawią, że będzie to kolorowa, wciągająca uczestników przygoda.

Wyjątkowa zabawa pozwala dopasować konkurencje do dowolnego tematu i wieku. Świetny pomysł na firmową imprezę zarówno na Dzień Dziecka czy letni piknik, jak i np. na specjalny firmowy escape room!

Doskonały pomysł na team building czy spotkanie firmowe!

Zadania dopasowane do konwencji i fabuły gry. Zobaczymy, czy dacie radę w inspirowanych książkami i filmem konkurencjami team building takimi jak m.in. Wyścig Kumotrów, Mecz w Krokieta, Herbatka u Kapelusznika (fana szarad i zagadek), Wielki Labirynt, Ludzkie Szachy czy Wyścig Gąsienicy

Jesteśmy znani z profesjonalnej oprawy – postacie w grze wykreują profesjonalni aktorzy, a wszystkie kostiumy, które widzicie na zdjęciach również pochodzą z naszych realizacji.  Jesteśmy pewni, że event zorganizowany z nami na długo zapadnie Waszym gościom w pamięć. 

Lokalizacja zabawy

Jak w każdym naszym scenariuszu, miejsca pomagają zbudować atmosferę autentyczności.  Scenariusz możemy zorganizować na dowolnym terenie w dowolnym mieście. Doskonale sprawdzi się na dowolnych terenach zielonych, np. w otoczeniu wybranego hotelu, na Mazurach ale też w miejskim parku.

 Jeśli natomiast szukacie scenariuszy w innym klimacie, polecamy również np. historyczną zagadkę kryminalną „Sekret Czarnych Płaszczy” czy też komiksową „Erę Superbohatera”!

 

Galeria: