Śmierć w dyskotece – Fabularna Gra Miejska

Śmierć w dyskotece -
Fabularna Gra Miejska

Fabularna gra miejska, która łączy ducha Tarantino ze światem disco polo! W równie dziwny co makabryczny sposób zamordowany zostaje gwiazdor disco polo – Gniewomir Płaski. Jego hit – „Ona smaży (się) na plaży” podbija listy przebojów wszystkich pomorskich stacji radiowych, a gwiazdor miał właśnie dostać kontrakt na występ na sylwestrze w Zakopanem. Policja jest bezsilna, a środowisko nie chce rozmawiać.

Wszystko w rękach graczy! Muszą wkroczyć do akcji i przeprowadzić jak najszybsze śledztwo, w którym napotkają całą gamę kolorowych postaci związanych z Gniewomirem m.in żonę Dżesika, manago Zbycha Krasulę, znanego rapera Quesadilla Bukovski’ego czy bufetową z klubu Relax. Ta gra miejska to prawdziwa popkulturowa mieszanka wybuchowa – w stylu Quentina Tarantino. 

Historia Gniewomira jest jak filmy Tarantino. Świetna zabawa z dreszczykiem emocji!

Fabularna Gra Miejska. Dlaczego warto? 

Tworzymy fabularne gry miejskie i terenowe – oparte o przygodowe lub kryminalne scenariusze, których celem jest wspólna zabawa, integracja i rywalizacja między drużynami oraz przede wszystkim przeżycie niezapomnianej przygody.

Jako jedni z niewielu w Polsce dbamy o wciągające scenariusze, sprawdzonych aktorów- oraz atrakcyjną oprawę (kostiumy, make-up). Dla nas liczą się szczegóły od najmniejszych elementów stroju po materiały dla graczy. Wszystko po to by gry takie były jak film, w którym zagracie główne role.

Pomysł na zwariowany scenariusz integracji dla całego zespołu!

Ten scenariusz gry miejskiej to rasowy współczesny kryminał, ale z dużym przymrużeniem oka. Kolejne postacie odkrywają sekrety Gniewomira i rzucają nowe światło na jego osobę, jednocześnie co chwila zmieniając podejrzanych w głowach naszych śledczych. Śmieszne zadania nawiązujące do klimatów lat 90-tych oraz komediowe postaci zapewnią dużą dawkę humoru i wspólnej zabawy podczas rozwiązywania makabrycznej zagadki kryminalnej!

Grę możemy zorganizować w dowolnym miejscu w Polsce – od Dolnego Śląska po Mazury. Zarówno w plenerze jak i w wybranych obiektach np. w hotelu. 

Jeśli szukacie innych gier, które można zorganizować w dowolnym miejscu – polecamy np. przygodowy scenariusz “Era Superbohatera” czy “Agent Express”!

Galeria: