Po nitce historii… – Gra Miejska – Zwiedzanie Łodzi

Po nitce historii... - Gra Miejska o Legendach Łodzi

Zwiedzanie Łodzi w formie wciągającej gry miejskiej!

Kim była piękna prząśniczka zwana panną Piotrkowską? Czy w fabryce u króla Bawełny Karola Scheiblera na Księżym Młynie faktycznie straszył diabeł? Skąd wziął się czerwony kolor w łódzkim herbie? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie w czasie wyjątkowej gry miejskiej, która z powodzeniem zastąpi zwiedzanie jednego z największych polskich miast!

Uczestnicy gry odkrywają miasto w oparciu o mapę i wskazówki prowadzące do określonych postaci. Dodatkowo w każdej z lokacji zaznaczonych na mapie czeka postać z legenda oraz zadaniem do wykonania oraz, oczywiście, z własną historią do opowiedzenia. 

W ten sposób poznacie miasto w najlepszcy możliwy sposób – doświadczając. To nie tylko słuchanie opowieści przewodnika czy oglądanie zabytkowych fabryk. Tutaj wspólna zabawa, doświadczenie i interakcja złożą się na fajną integracyjną przygodę. Dzięki niej lepiej zapamiętacie miasto Łódź i jego tajemnice. 

Alternatywny pomysł na zwiedzanie najbardziej filmowego z polskich miast! Integracyjne zadania, kolorowe postacie i wyjątkowe lokalizacje. Zapamiętaj więcej - poprzez doświadczanie i zabawę!

Gra Miejska – integracja z pomysłem

Od wielu lat tworzymy gry fabularne – miejskie i terenowe – oparte o przygodowe lub kryminalne scenariusze, których celem jest wspólna zabawa, integracja lub rywalizacja między drużynami oraz przede wszystkim  przeżycie niezapomnianej przygody.

Naszą specjalizacją są eventy fabularne, które cechują wyjątkowe pomysły, pomysłowa forma i ogromna dbałość o szczegóły. Szukamy nowych inspiracji praktycznie cały czas, dlatego często dopasowujemy treść naszych gier do konkretnych wymagań klienta. Wyzwania to nasz żywioł, a gry organizujemy od ponad 12 lat. Przekonaj się sam, dlaczego warto zagrać!

Lokalizacja zabawy

Trasa gry obiegać może dowolny teren w centrum Łodzi – na pewno postaramy się, byście zobaczyli okolice ulicy Piotrkowskiej, Księży Młyn czy okolice Muzeum Kinematografii (w którym wizytę można zaplanować jako uzupełnienie gry). Możemy również dla Waszej grupy wynająć riksze, które ułatwią poruszanie się po mieście.

Jeśli szukacie innych, bardziej rozbudowanych scenariuszy gier miejskich, polecamy również historyczny kryminał „Łódź Miasto Tajemnic” czy filmową grę miejską „Holly Łódź”! 

Galeria: