Podróż dookoła świata – Przygodowa Gra Miejska

Podróż dookoła świata - Gra Miejska

Przygodowa gra miejska jako pomysł na integrację!

Nasz pomysł na firmową integrację to zaproszenie Waszych pracowników na wspólną wycieczkę w najdalsze zakątki świata. W czasie tej przygodowej gry miejskiej na trasie czekać będą na Was reprezentanci rożnych kultur i narodowości. Wśród napotkanych postaci pojawią się np. skandynawski wiking, japońska gejsza, amerykański poszukiwacz przygód, hiszpańska tancerka czy eskimos. A wszystko to w wybranej przez klienta, dowolnej lokalizacji!

Ta przygodowa gra miejska jest w pełni uniwersalna! Organizowaliśmy ją m.in. w okolicach i dla gości hotelu Ireny Eris w Polanicy, dla uczestników spotkania w hotelu 511 na Zamku Ogrodzieniec, w Górach Stołowych czy w podwarszawskich lasach i parkach. Uzupełnieniem takiej przygodowej gry w terenie może być spotkanie i prelekcja ze znanym podróżnikiem – współpracowaliśmy m.in. z autorką książek i podróżniczką Małgorzatą Szumską czy uznanym dziennikarzem, autorem i radiowcem Tomkiem Michniewiczem!

Ta fabularna gra miejska "Podróż..." może być poprowadzona przez znanego podróżnika - wówczas prolog lub finał gry połączymy z motywacyjnym wykładem i opowieścią o podróżach w jego wykonaniu.

Team building z pomysłem!

Zadaniem graczy będzie zmierzenie się w szeregu konkurencji team building, dzięki którym zdobędą kolejne wskazówki w kryminalnej układance. Pytanie bowiem brzmi – kto ukradł plecak z atrybutami niezbędnymi w naszej dalszej firmowej podróży ? A być może ważniejsze – co w nim powinno się znaleźć a czego brakuje? 

W zabawę łatwo wpleść elementy szkoleniowe czy budujące wspólnego ducha drużyny! Przykładem zadania może być np. tworzenie drużynowych totemów. Pojawią się także konkurencje wymagające komunikacji i niesztampowego podejścia! Pomoże to Waszej drużynie nie tylko wyjść zwycięsko z poszczególnych wyzwań, ale również na długo zapamiętać tę zabawę. 

Gdzie najlepiej grać?

Dopasujemy teren gry do wymagań Państwa grupy i czasu, który przeznaczycie na grę. Wszystko zależy od przyjętych założeń. Nasze gry miejskie to produkt w pełni elastyczny, który nada się dla grupy i 10 i 100 osób, na cały dzień lub zaledwie kilkadziesiąt minut. Jesteśmy natomiast przekonani, że taka zabawa zapadnie w pamięć uczestnikom i zapewni niezapomniane wrażenia. 
 
Jeśli szukacie Państwo innych uniwersalnych scenariuszy, polecamy także zabawę w komiksowym klimacie – “Era Superbohatera” jak również popularny temat piracki w grze “Pirackie Skarby“.  

Galeria: