Zły Mikołaj – Świąteczna Gra Miejska

Zły Mikołaj! - fabularna gra miejska

Świąteczna gra miejska z twistem!

Mikołaj ma porządny problem. Pani Mikołajowa grozi rozwodem, bo otrzymała anonim, w którym ktoś utrzymuje że Mikołaj miał romans z okrutną, dzierżącą szpikulec do lodu Śnieżynką. Dodatkowo, Związek Zawodowy elfów grozi strajkiem generalnym, twierdząc że Mikołaj stosował stale mobbing wobec swoich dzielnych elfów. Tak zaczyna się nasza świąteczna gra miejska dla dorosłych!

Czy to wszystko jest sprytnie uknutą intrygą mającą na celu wrobienie dobrotliwego staruszka w czerwonym kubraku? A może faktycznie Mikołaj jest do szpiku zepsutym biznesmenem, który zatracił poczucie rzeczywistości? Kryminalna intryga, świąteczny klimat i duża dawka czarnego humoru czeka na graczy w tym szalonym scenariuszu wykorzystującym świątecznie mity, zwyczaje i tradycje w kompletnie nowy, niesztampowy sposób.

Scenariusz pomoże Wam poczuć klimat świąt, niezależnie od lokalizacji. Doskonale sprawdzi się, by rozruszać Waszych pracowników przed świątecznym urlopem!

Pomysł na świąteczną imprezę – dla dorosłych lub całych rodzin

Uniwersalna formuła naszej świątecznej gry miejskiej pozwala na jej organizację zarówno na sali w trakcie wigilii firmowej, w mieście lub na hali dla dzieci. Możemy także dowolnie zmodyfikować jej treść, by stała się bardziej odpowiednia dla dzieci. 

Uczestnicy skorzystają z umiejętności kojarzenia faktów, logicznego i kreatywnego myślenia, zdolności wykonywania zadań pod presją czasu i innych drużyn.  Zadania stanowić będą mieszankę zręcznościowych, logicznych i kreatywnych wyzwań, dobranych do wieku i rozmiaru grupy. Tematyka zadań nawiąże oczywiście do świąt Bożego Narodzenia, zwyczajów świątecznych z całego świata lub innych zagadnień, uzgodnionych z klientem.  

Fabularne gry miejskie dla Waszej firmy

Szukacie innego scenariusza w podobnym klimacie? Polecamy zajrzeć tutaj. Jeśli natomiast chcecie bardziej krwawej intrygi, polecamy np. oparty na telewizyjnych programach “Agent Express” czy uniwersalną komediową “Przygodę w PRL”, które sprawdzą się wszędzie i o każdej porze roku!

Galeria: