Sekret Czarnych Płaszczy – Gra Miejska – Integracja Firmowa

Sekret Czarnych Płaszczy
- gra fabularna

Wyjątkowa firmowa integracja – gra fabularna

Gra miejska – pomysł na firmową integrację z wciącgającą historyczną fabułą. Jest rok pański 1507. Od niedawna panujący nam miłościwie Król Polski i Wielki Książę Litewski Zygmunt Stary wysłał swoją siostrzenicę do dworku lokalnego barona. Dziewczyna przebywa jednak na dworze barona przez kilka dni, po czym znika bez śladu. Dodatkowo w okolicy pojawiają się pogłoski o sekcie Czarnych Płaszczy, praktykującej czarną magię…

W klasztorze na Jasnej Górze zapada ciężka decyzja. Miejsce zaginięcia emisariuszki muszą odwiedzić wysłannicy Świętego Oficjum – specjalny oddział inkwizytorów. Jako, że na ziemiach polskich jest ich mało, trzeba stworzyć oddział specjalny, który przeprowadzi śledztwo i dojdzie do tego, co stało się na dworze barona…

Uczestnicy firmowej integracji zostają wprowadzeni w fabułę gry przez wysłanników Świętego Oficjum. Dowiedzą się o niepokojącym zdarzeniu na dworze lokalnego Barona i będą musieli przeprowadzić samodzielnie śledztwo w związku z tajemniczym zniknięciem królewskiej emisariuszki.

Kryminalna intryga w średniowiecznych klimatach. Lubicie "Imię Róży"? To coś dla was!
Grę możemy ubarwić historycznymi faktami dopasowanymi do historii danej miejscowości!

Firmowa integracja dla Twojego zespołu

Sekret Czarnych Płaszczy – to scenariusz gry miejskiej lub terenowej, która na pewno przeniesie Cię do czasów Średniowiecza. Rozwiąż tajemnicę lokalnego dworu pełnego niecodziennych mieszkańców! Pracujemy wyłącznie z doświadczonymi aktorami, dzięki którym odbędziesz niebezpieczną podróż. W oparciu o otrzymaną mapę oraz wskazówki należy zlokalizować listę podejrzanych. Każdy śmiałek znajdzie coś dla siebie. Aby wydobyć ściśle strzeżone informacje uczestnicy muszą stworzyć zgrany zespół – tutaj integracja firmowa nabierze nowego znaczenia!

Fabularne opowieści

“Sekret Czarnych płaszczy” jest przede wszystkim kreatywnym pomysłem na team-buiding dla Twojego zespołu. Dla głodnych kryminalnych wrażeń polecamy również scenariusz “Tajemnicę złotego Pociągu“, a jeśli szukacie czegoś bardziej nowoczesnego – polecamy grę “Agent Express“.

Autorskie pomysły

Wszystkie nasze scenariusze są autorskimi pomysłami. Na potrzeby klientów tworzymy również dedykowane historie nie tylko pod firmowe integracje. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów!  

Galeria: