Tajemnice Belle Epoque – Krakowska Gra Miejska

Tajemnice Belle Epoque

Najlepsza krakowska gra miejska!

Ta gra przeniesie uczestników do Krakowa z czasów pierwszych dekad XX wieku. To czas, gdy w mieście nie brakowało gangsterów, a na ulicach panował chaos i bezprawie, za to na salonach bawiono się elegancko i do upadłego. To właśnie w jednym ze znanych salonów ma miejsce morderstwo znanej persony miasta. Graczy czeka śledztwo w sprawie tajemniczej zbrodni, które wstrząśnie całym Krakowem. 

Na drodze uczestników zabawy stanie cały szereg postaci rodem z czasów Belle Epoque –  lokalna madame prowadząca ekskluzywny  przybytek dla tych, którzy dobrze płacą; mistrz szulerki udzielający informacji tylko tym, którzy ograją go w karty czy właściciel najważniejszej restauracji miasta, który zna wszystkie sekrety i grzeszki możnych tego miasta. Mogą też pojawić się akcenty i postacie historyczne, jak np. Stanisław Wyspiański, wówczas prominentna postać na mapie krakowskiej bohemy!

Najlepsza epoka Krakowa przypomniana w kryminalnej fabule. Lubisz rozwiązywać zagadki kryminalne?
To zabawa dla Ciebie!

Gra Miejska – integracja z pomysłem

Tworzymy gry fabularne – miejskie i terenowe – oparte o przygodowe lub kryminalne scenariusze, których celem jest wspólna zabawa, integracja lub rywalizacja między drużynami oraz przede wszystkim  przeżycie niezapomnianej przygody.

Jako jedni z niewielu w Polsce dbamy o wciągające scenariusze, sprawdzonych aktorów- oraz atrakcyjną oprawę (stroje, scenografia, make-up). Dla nas liczą się szczegóły od najmniejszych elementów stroju po materiały dla graczy.

Wszystko po to by gry takie były jak film, w którym zagracie główne role.

Lokalizacja zabawy

W tym scenariuszu stawiamy na atmosferę, dlatego też sugerujemy zlokalizowanie go w pobliżu Starego Miasta lub krakowskiego Kazimierza. Doskonale sprawdzi się też w odpowiednich lokalach i na bulwarach w okolicy Wisły. Atmosfera tajemniczości i poszukiwania tajemniczego przestępczy – ten scenariusz dostarczy z pewnością sporo radości wszystkim lubiącym zagadki kryminalne. Jeśli szukacie scenariuszy w innym klimacie, polecamy również grę „Historia i legendy” czy historyczny scenariusz „Na polecenie Króla” lub też popularny format nawiązujący do programów telewizyjnych – „Agent Express”!

 

Galeria: