Holly Łódź – filmowa gra miejska

Holly Łódź - filmowa gra miejska

Gra Miejska, która zamieni Łódź w filmowy hit z Wami w roli głównej!

Nasza kolejna propozycja gry miejskiej oferuje poznanie Łodzi od strony kręconych tutaj filmów oraz znanych filmów z historii kina w ogóle. Przy okazji poznacie także historię łódzkiej szkoły filmowej.

Na graczy czeka spotkanie ze znanymi filmowymi postaciami. Na przykład poznacie Moryca z Ziemi Obiecanej czy Henryka Kwinto – najsłynniejszego polskiego kasiarza! Czeka Was także spotkanie ze słynnymi ikonami kina – np. Marylin Monroe w swej białej sukience czy Charliem Chaplinem z nieodłączną laseczką i melonikiem. W tej fabule mówione przez aktorów historie i fragmenty zagadki zdobywane przez graczy łączą się w jedną kolorową narrację o najbardziej filmowym z polskich miast.

Wyjątkowa zabawa osadzona w latach 50-tych XX wieku. Uroki ówczesnego świata, wyjątkowy klimat i niezapomniane postacie - to gwarancja dobrej zabawy integracyjnej.

Doskonały pomysł na imprezę firmową w Łodzi!

Zadania dopasowane zostaną do konwencji i fabuły gry. Nie znaczy to jednak, że czekają Was tylko filmowe zagadki i quizy. Zadania mogą polegać np. na wspólnym szukaniu tytułu filmu „ukrytego” w architekturze miasta czy improwizowaniu filmowych scenek pod czujnym okiem „reżysera”. 

Jesteśmy znani z profesjonalnej oprawy – postacie w grze wykreują profesjonalni aktorzy, a wszystkie kostiumy, które widzicie na zdjęciach również pochodzą z naszych realizacji.  Jesteśmy pewni, że event zorganizowany z nami na długo zapadnie Waszym gościom w pamięć. 

Lokalizacja zabawy

Jak w każdym naszym scenariuszu, miejsca pomagają zbudować atmosferę autentyczności.  Scenariusz możemy zorganizować na dowolnym terenie, sugerujemy jednak wykorzystać najsłynniejsze łódzkie plenery – okolice Łódzkiej Szkoły Filmowej, Muzeum Kinematografii, Parku Źródliska i oczywiście jeden z najpopularniejszych filmowych plenerów – Księży Młyn! Jeśli jednak chcecie zagrać gdzie indziej, nie ma sprawy! Możemy grę zorganizować także np. w okolicy hotelu Andel’s czy nawet dowolnego łódzkiego parku. Jeśli natomiast szukacie scenariuszy w innym klimacie, polecamy również gry „Łódź Miasto Tajemnic” czy „Śmierć w Dyskotece!”.

Galeria: