Na ratunek Krasnalom – Gra Miejska Wrocław

Na ratunek krasnalom

Gra miejska, w której poznasz magiczny Wrocław!

Przygodowa zabawa integracyjna zarówno dla całych rodzin jak i w wersji tylko dla dorosłych! Oparta o autorski scenariusz, a tocząca się wokół jednej z największych atrakcji Wrocławia – wrocławskich krasnoludków. W tym scenariuszu najbardziej znany wrocławski krasnal – Życzliwek – zostaje skarżony o prowadzenie niekrasnalowego trybu życia,  kradzież pieniędzy przeznaczonych na opłacenie tegorocznego Festiwalu  Krasnoludków i inne niecne czyny. Czy wszystko to, co reprezentują krasnale jest oszustwem? Kto wrabia krasnala i jaki ma w tym interes?

Tylko uczestnicy mogą odkryć, jaka jest prawda. Napotkane na trasie postacie ze świata krasnali mają dla graczy zadania teambuildingowe – kreatywne, logiczne i zręcznościowe, każdorazowo wymagające współpracy całej drużyny. Najważniejsze w tej grze miejskiej obok integracji i niezapomnianej zabawy jest odpowiedź na pytanie – czy Życzliwek jest winny zarzucanym mu czynom? W grze pojawią się znane wrocławskie krasnale, które w ostatnich latach stały się jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli miasta. 

 

Gra miejska "Na ratunek Krasnalom" to pełna humoru komediowa historia z kryminalnym dreszczykiem.
Dla grup zagraniczych możemy również w grę wpleść elementy zwiedzania i poznania miasta!

Gra Miejska – Wrocław – integracja z pomysłem

W czasie gry Wasza Grupa zostaje podzielona na kilkuosobowe zespoły, które następnie rywalizują ze sobą w czasie gry. Zadaniem zespołów jest, w oparciu o posiadaną mapę lub wskazówki, zlokalizować szereg postaci, które mają dla graczy zadania. Po wykonaniu każdego zadania gracze zdobywają punkty oraz informacje i ślady, niezbędne do rozwiązania zagadki głównej gry. 

Grę możemy zorganizować w wariancie dla dorosłych lub rodzinnym. Corocznie organizujemy także gry w ramach Festiwalu Krasnoludków we Wrocławiu. Zapraszamy także do obejrzenia gry interaktywnej w formie mini-serialu o wrocławskich krasnoludkach, którą zrealizowaliśmy w 2020 roku na zlecenia Biura Promocji Miasta i Turystyki Wrocławia. 

Jeśli chcecie zagrać we Wrocławiu – polecamy także scenariusz „Historia i Legenedy Wrocławia” czy też kryminalny „Zamach Stulecia”!

Galeria: