Przygoda w PRL – fabularna gra terenowa

Przygoda w PRL - gra miejska dla firm

Gra Miejska, która przeniesie Was w świat kultowych komedii PRL!

Pewien podupadający Zakład Pracy na zakończenie planu 5-letniego zaprosił samego I Sekretarza KC. Tymczasem na dzień przed wizytą znamienitego gościa dochodzi do tajemniczej kradzieży zakładowych parówek wyprodukowanych z prawdziwego mięsa! Towarzysze! W waszych rękach los i honor fabryki. Musicie schwytać parówkowego skrytożercę! Tak zaczyna się najważniejsza gra miejska PRL – przyszłość zakładu i Polski pracującej jest w Waszych rękach!

Utrzymana w klimatach PRL gra miejska obsługiwana przez postaci rodem z komedii Barei (Sekretarz KC, bufetowa, chłoporobotnik, pseudosympatyczna pani „z okienka” czy babcia klozetowa), które poprowadzą uczestników przez kolejne zadania nawiązujące do nie tak odległej przeszłości znanej z kultowych filmów Barei jak „Miś” czy „Poszukiwany Poszukiwana”.

Wyjątkowa zabawa osadzona w latach 70-tych XX wieku. Uroki ówczesnego świata, wyjątkowy klimat i niezapomniane postacie - to gwarancja dobrej zabawy integracyjnej.

Doskonały pomysł na team building czy spotkanie firmowe!

Zadania dopasowane do konwencji i fabuły gry. Zobaczymy, czy dacie radę dostarczyć papier toaletowy babcie klozetowej, przejść test na trzeźwość u milicjanta czy ubić interes z cinkciarzem. 

Jesteśmy znani z profesjonalnej oprawy – postacie w grze wykreują profesjonalni aktorzy, a wszystkie kostiumy, które widzicie na zdjęciach również pochodzą z naszych realizacji.  Jesteśmy pewni, że event zorganizowany z nami na długo zapadnie Waszym gościom w pamięć. 

Lokalizacja zabawy

Jak w każdym naszym scenariuszu, miejsca pomagają zbudować atmosferę autentyczności.  Scenariusz możemy zorganizować na dowolnym terenie w dowolnym mieście – od krakowskiej nowej Huty po warszawską Pragę czy wrocławskie Nadodrze! Jeśli jednak chcecie zagrać gdzie indziej np. w parku czy na terenie Hotelu – nie ma sprawy! Możemy grę zorganizować także w parku, w lesie czy górach. Mamy na koncie ponad 100 realizacji tego scenariusza w całej Polsce – od Zalewu Sulejowskiego po Mazury i od Srebrnej Góry po centrum Warszawy!

 Jeśli natomiast szukacie scenariuszy w innym klimacie, polecamy również np. historyczną zagadkę kryminalną „Sekret Czarnych Płaszczy” czy też komiksową „Erę Superbohatera”!

 

Galeria: