SPY GAME – Fabularna Gra Miejska

Fabularna Gra miejska - SPY GAME

Wyjątkowa fabularna szpiegowska gra miejska!

W tej grze przeniesiemy uczestników do roku 1962. Wtedy to właśnie w jednym z polskich miast rozegra się kluczowa rozgrywka między szpiegami dwóch wrogich bloków – sowieckiego i zachodniego. Celem szpiegów jest tajemnicza walizka, zawierająca informacje o tajnych działaniach sowietów. Sprawa angażuje wysłanników wywiadów wszystkich najważniejszych krajów świata… Kto wygra wyścig?

Uczestnicy tej fabularnej gry miejskiej wcielą się w szpiegów, którzy mają za zadanie zdobyć tajemniczą walizkę z planami. Doprowadzić mogą do niej jedynie częściowe informacje, posiadane przez szpiegów różnych wywiadów. Żaden z nich nie odda jednak swojej wiedzy za darmo…

Inspiracją do powstania scenariusza były klasyki szpiegowskiego kina czy niedawny hit „Kryptonim U.N.C.L.E„. Tajemnicze walizki, szyfry, kody i nieufność to zalety tej zabawy, która pozwoli Wam poczuć się jak James Bond na ulicach wybranego polskiego miasta. 

Scenariusz w klimacie lat 60-tych i klasycznych filmów szpiegowskich! Poczujcie się jak szpiedzy prowadzący wyjątkową międzynarodową rozgrywkę.

Gra Miejska – integracja firmowa z pomysłem

Impreza firmowa w formie szpiegowskiej gry miejskiej to: wyjątkowe postaci, ciekawe zadania teambuilding i wciągająca fabuła kryminalna. Całość będzie fabularną przygodą, w której gracze wspólnie wykonując zadania team building  poznają jednocześnie najciekawsze zakamarki miasta. 

Grupa zostaje podzielona na kilkuosobowe zespoły, które następnie rywalizują ze sobą w czasie rozgrywki.  Zadaniem zespołów jest, w oparciu o posiadaną mapę lub wskazówki, zlokalizować szereg postaci, które mają dla graczy zadania. Po wykonaniu każdego zadania uczestnicy zdobywają punkty oraz informacje i ślady, niezbędne do rozwiązania zagadki głównej – zidentyfikowania złodzieja tajemniczej walizki. 

Uczestnicy skorzystają z umiejętności kojarzenia faktów, logicznego i kreatywnego myślenia, zdolności wykonywania zadań pod presją czasu i innych drużyn.  Zadania stanowić będą mieszankę zręcznościowych, logicznych i kreatywnych wyzwań, dobranych do wieku i rozmiaru grupy. 

Fabularne gry miejskie dla Waszej firmy

Szukacie innego scenariusza w podobnym klimacie? Polecamy zajrzeć tutaj. Jeśli natomiast chcecie bardziej krwawej intrygi, polecamy „Morderstwo w…„, które z powodzeniem zaadaptujemy do przestrzeni dowolnego, wybranego przez Was miasta. 

Galeria: