Gdzie te koziołki? – Gra Miejska – Zwiedzanie Poznania

Gdzie te koziołki - Gra Miejska o Legendach Poznania

Zwiedzanie Poznania w formie wciągającej gry miejskiej!

Najbardziej tradycyjna z naszych gier miejskich z powodzeniem może zastąpić zwiedzanie Poznania swą niesztampową formą.

Uczestnicy gry odkrywają miasto w oparciu o mapę i wskazówki prowadzące do określonych postaci. W każdej z lokacji zaznaczonych na mapie czeka postać z legenda oraz zadaniem do wykonania. Postacie w grze dotyczą najpopularniejszych wydarzeń i wielkopolskich legend.

Zadania i postacie połączą się w jedną fabularną historię, której tłem będzie poszukiwanie przez graczy koziołków na miejską ucztę – zgodnie z najbardziej popularną legendą o ratuszowym zegarze! W czasie poszukiwań śladów koziołków poznamy innych bohaterów poznańskich legend – dowiemy się kim jest i co w Poznaniu robiła Prozerpina, skąd w ogóle wzięło się miasto, kto otruł pewną historyczną księżną czy też jaki hejnał ma Poznań

Alternatywny pomysł na zwiedzanie stolicy Wielkopolski - wyrusz na poszukiwanie koziołków na książęcą ucztę, spotkaj historyczne i legendarne postacie. Zapamiętaj więcej - poprzez doświadczanie i zabawę!

Gra Miejska – integracja z pomysłem

Dawno dawno temu byli sobie Lech, Czech i Rus… Tak zaczyna się legenda o powstaniu stolicy Wielkopolski. Teraz będziecie mieć okazję poznać jej bohaterów.  Historie o mieście i słynnych legendach poznacie tu „z pierwszej ręki”, co pozwoli Wam na długo je zapamiętać.

Od wielu lat tworzymy gry fabularne – miejskie i terenowe – oparte o przygodowe lub kryminalne scenariusze, których celem jest wspólna zabawa, integracja lub rywalizacja między drużynami oraz przede wszystkim  przeżycie niezapomnianej przygody.

Lokalizacja zabawy

Trasa gry obiegnie najpopularniejszej miejsca i place wokół Starego Rynku lub historycznego Ostrowa Tumskiego

Jeśli szukacie innych, bardziej rozbudowanych scenariuszy gier miejskich, polecamy również historyczny kryminał w czasach Króla Zygmunta lub grę osadzoną we wspaniałych latach 20-tych XX wieku!a 

Galeria: