Łódź Miasto Tajemnic – Gra Miejska

Łódź - Miasto Tajemnic - Gra Miejska

Gra miejska, która odkryje dla Was Łódź na nowo!

Na uczestników czeka kryminalna przygoda w stylu Agathy Christie. Ta gra miejska pokazuje Łódź jako miasto pełne pięknych i nieodkrytych historycznych zakątków, które wykorzystujemy jako tło porywającej kryminalnej fabuły. Punktem wyjścia fabuły jest morderstwo znanego łódzkiego fabrykanta. Czy to spisek konkurencji, czy może za morderstwem kryje się coś więcej? Intrygi, ślady, romanse i zdrady, hazard i gra o wysokie stawki. Na koniec zaś – prawdziwie bombowy finał. 

Gra miejska “Łódź – Miasto Tajemnic” to szereg barwnych postaci, niesamowite zadania i sposób na poznanie Łodzi, jakiego dotąd nie było. Wykorzystujemy w nim jednocześnie historyczne postacie, które pojawiają się na drugim planie – takie jak słynni łódzcy fabrykanci. Odwiedzimy także historyczne miejsca, jak słynny Księży Młyn

Intrygi, ślady, romanse i zdrady, hazard i gra o wysokie stawki. Na koniec zaś – prawdziwie bombowy finał. Ta gra miejska to pomysł na integrację firmową lub zwiedzanie Łodzi w wysoce niesztampowy sposób.

Gra Miejska – integracja z pomysłem

Tworzymy gry fabularne – miejskie i terenowe – oparte o przygodowe lub kryminalne scenariusze, których celem jest wspólna zabawa, integracja lub rywalizacja między drużynami oraz przede wszystkim  przeżycie niezapomnianej przygody.

Jako jedni z niewielu w Polsce dbamy o wciągające scenariusze, sprawdzonych aktorów- oraz atrakcyjną oprawę (stroje, scenografia, make-up). Dla nas liczą się szczegóły od najmniejszych elementów stroju po materiały dla graczy.

Wszystko po to by gry takie były jak film, w którym zagracie główne role.

Zabawa z historią w tle

Mimo, że scenariusz gry jest w pełni oryginalny, nie zabraknie tu historycznych faktów. Proponujemy Państwu firmową integrację w mieście Łodzi opartą na autentycznych wydarzeniach i postaciach. 

Jeśli szukacie innych pomysłów na zabawę w tym mieście, polecamy nawiązujący do filmowej historii miasta scenariusz “Holly Łódź” czy też historyczną zabawę o miejskich legendach “Po nitce historii”.

Galeria: