Player One – komiksowa gra miejska

Player one - komiksowa gra miejska dla firm

Komiksowa fabuła i galeria kolorowych postaci – ta gra miejska to prawdziwy hit!

Ta komiksowa gra miejska otwarcie czerpie z dorobku popkultury. Kultowe sceny, motywy i postacie pojawią się dla Was w jednej fabule, która niczym filmy „Ready Player One” Stevena Spielberga czy „Jumanji: Przygoda w Dżungli” wciągnie Was do świata gry. 

W fabule naszego autorskiego scenariusza Świat Popkultury zaludniony przez postaci z filmów, gier i komiksów został zaatakowany przez tajemniczy wirus. Bohaterowie zostają pozbawieni swoich głównych atrybutów mocy – Flash nie może szybko biegać, Hannibal stracił apetyt, a Lara Croft nic nie zdziała bez swoich pistoletów. Dlatego też postacie proszą o pomoc graczy, aby wspólnie wykonali poszczególne misje, co pozwoli bohaterom odzyskać pełnię mocy! Czas na wyjątkową misję w świecie filmów, gier i komiksów!

Niesamowity pomysł na team building dla firm! Wyjątkowy klimat i niezapomniane postacie, które znają wszyscy.

Doskonały pomysł na team building czy spotkanie firmowe!

Zadania zostaną dopasowane do konwencji i fabuły gry. W trakcie gry na uczestników czeka szereg zadań przygodowych m.in. próba strachu u Nathana Drake’a czyli degustacja jadalnych owadów i dziwnych specjałów, test inteligencji i mocnych nerwów u Hannibala Lectera, poszukiwanie tajemniczych bożków u Lary Croft z pomocą zdalnych zestawów słuchawkowych, kreatywna komunikacja u Deadpoola i wiele innych!

Jesteśmy znani z profesjonalnej oprawy – postacie w grze wykreują profesjonalni aktorzy, a wszystkie kostiumy, które widzicie na zdjęciach również pochodzą z naszych realizacji. Możliwości integracyjne, szkoleniowe są w tym rodzaju team buildingu bardzo duże. Grę można z powodzeniem zorganizować pod okiem trenerów biznesu, wprowadzić elementy firmowe tak by dopasować ją w 100% do waszych wartości czy celów!

Komiksowa gra miejska – gdzie zagrać?

Ogromną zaletą tej gry jest jej elastyczność – ta gra sprawdzi się we wnętrzach hotelu, w dowolnym mieście lub na terenach zielonych. Pierwszy raz zorganizowaliśmy ją dwukrotnie wokół hotelu Gołębiewski w Karpaczu – dla ponad 400 osób! W grze można było spotkać aż 40 postaci znanych z ekranów czy kart książek i komiksów – od Sherlocka Holmesa po Supermana!

Natomiast jeśli interesują Was inne scenariusze, polecamy scenariusz podróżniczy, który można dopasować do praktycznie każdego terenu  „Podróż dookoła świata” lub oparty na popularnych formatach telewizyjnych „Agent Express”

Galeria: