Back to 90’s – klimatyczna gra miejska

Back to 90's - gra miejska dla firm

Gra Miejska, która przeniesie Was z powrotem w lata 90-te!

Zainspirowani klasyczną trylogią „Powrót do Przyszłości” proponujemy Państwu grę fabularną, która będzie wyjątkową przygodą. Cofnij się z nami do roku 1991 i pomóż rozwikłać intrygę, która o mały włos nie zmieni całego biegu historii. Upewnij się, że wszystko będzie mieć szczęśliwy finał, jednocześnie biorąc udział w przygodzie życia.

We wprowadzeniu do fabuły naukowiec poinformuje Państwa grupę o pęknięciu w czasoprzestrzeni, które sprawiło, że zmienił się nieco bieg wydarzeń, w wyniku którego rok 1991 wyglądał całkiem inaczej, niż pamiętamy. W niebezpieczeństwie jest cała rzeczywistość jaką znamy – jeśli nic nie zrobimy, nasza firma nigdy nie powstanie!

Cofniemy się do 1991 roku by naprawić szereg sytuacji, które muszą się stać takie, jak pamiętamy. Ta gra miejska to prawdziwa podróż w czasie do dekady, która niosła dla Polski wielkie zmiany i po raz pierwszy pokazała nam zdobycze zachodu na taką skalę!

Wyjątkowa integracyjna gra miejska dla firm - osadzona w latach 90-tych XX wieku. Uroki ówczesnego świata, wyjątkowy klimat i niezapomniane postacie - to gwarancja dobrej zabawy integracyjnej.

Doskonały pomysł na team building czy spotkanie firmowe!

Zadania zostaną dopasowane do konwencji i fabuły gry. W czasie wyprawy weźmiemy udział w nagraniu pilotażowego odcinka „Koła Fortuny”, wyciągniemy z pomoca teleskopowego chwytaka sfałszowane głosy z urny w pierwszych wolnych wyborach, pomożemy marynarzowi z Baltony przeliczyć dewizy na złotówki czy z pomocą walkmana ułożymy słowa klasycznych polskich hitów tamtego czasu.

Jesteśmy znani z profesjonalnej oprawy – postacie w grze wykreują profesjonalni aktorzy, a wszystkie kostiumy, które widzicie na zdjęciach również pochodzą z naszych realizacji.  Jesteśmy pewni, że event zorganizowany z nami na długo zapadnie Waszym gościom w pamięć. 

Gra Miejska Back to 90’s – Lokalizacja zabawy

Jak w każdym naszym scenariuszu, miejsca pomagają zbudować atmosferę autentyczności.  Scenariusz możemy zorganizować na dowolnym terenie w dowolnym mieście – od krakowskiej nowej Huty po warszawską Pragę czy wrocławskie Nadodrze! Jeśli jednak chcecie zagrać gdzie indziej np. w parku czy na terenie Hotelu – nie ma sprawy! Możemy grę zorganizować także w parku, w lesie czy górach. 

 Jeśli natomiast szukacie scenariuszy w innym klimacie, polecamy również np. magiczną wyprawę do świata Alicji – “W Krainie Czarów”  czy też uniwersalną grę opartą na wyścigu i walce w konkurencjach – “Agent Express”

Galeria: