Era Superbohatera – Gra miejska dla firm

Era Superbohatera - Gra Miejska dla Firm

Firmowa przygoda z superbohaterami w roli głównej!

Co dzień ratują nas przed zagładą, choć czasem tego nie wiemy. Przeżywają niesamowite przygody, które nie śnią się najodważniejszym. A jednak istnieją – oto superbohaterowie. Ta gra miejska dla firm przygotowana została z myślą o wszystkich działaniach team buildingowych, które poza lekką i kolorową oprawą mogą nieść także dodatkowe treści. 

Fabuła gry miejskiej jest następująca: wszyscy superbohaterowie mają swoich nemesis – śmiertelnych przeciwników. Coś lub ktoś zatruwa superbohaterów, a ma w tym tyleż niecny co prozaiczny cel – chce zawładnąć światem! Uczestnikom tej gry miejskiej przyjdzie pomóc zrezygnowanym superbohaterom w odnalezieniu winnego ich bezsilności, który chce zdobyć panowanie nad światem. Tak się składa, że na pierwszy cel wybrał Wasze miasto, a może nawet i firmę. 

 

Na potrzeby gry stworzymy dla Was autorskiego superbohatera! Jego symbolem będzie logo Waszej firmy a swoimi cechami w luźny sposób nawiąże do misji i wizji czy kluczowych wartości.

Firmowa integracja albo pomysł na szkolenie

Gra miejska dla firm to pomysł na integrację, którego ogromną zaletą jest jego elastyczność. Organizowaliśmy tę grę np. dla mieszkańców Warszawy, by przypomnieć im o konsultacjach społecznych i pokazać, że mogą być superbohaterami na codzień!  W Łodzi zaś pracownicy danej firmy musieli skupić się na konkretnych supermocach – takich jak wymagane w ich pracy zdolności. Wszystko zaś pod okiem profesjonalnych trenerów biznesu. Możliwości integracyjne, szkoleniowe są w tym rodzaju team buildingu bardzo duże. 

Klimat Gry

Gracze napotkają na swojej drodze Spidermana czy Supermana, ale także rodzimych superbohaterów – od Tytusa Romka i Atomka, po Superbohatera Asa znanego z Hydrozagadki. Wykonując kolejne super-zadania team building, odnajdą winnego w efekcie ratując świat przed zagładą.

Natomiast jeśli interesują Was inne scenariusze, polecamy scenariusz podróżniczy, który można dopasować do praktycznie każdego terenu  “Podróż dookoła świata” lub oparty na popularnych formatach telewizyjnych “Agent Express”

Galeria: