Pirackie Skarby – Fabularna Gra Miejska

Pirackie Skarby - gra przygodowa

Piracka gra miejska – przygoda dla firm i grup!

W tym fantastycznym scenariuszu pirackiej gry miejskiej zapraszamy uczestników na prawdziwą piracką przygodę. Na początku rozgrywki grupę wita znany na morzach i oceanach pirat Czarnobrody. Wyjaśni on graczom, że na pobliskich terenach ukryty został skarb, który ukradł mu ktoś z mieszkańców lokalnej krainy. Zadaniem graczy będzie zdobycie skarbu oraz ustalenie, kto jest winny kradzieży. Na drodze graczy staną piraci, szamanki voodoo, amazonki czy brytyjscy żołnierze i wiele innych podejrzanych postaci… Ta gra to nie tylko wyjątkowa piracka przygoda, ale też doskonały pomysł na integrację zespołu czy wprowadzenie do firmowej imprezy!

Każda z postaci będzie mieć dla uczestników zadanie, a jego wykonanie pozwoli zebrać kawałki mapy. Mapa zaś w finale doprowadzi zwycięską drużynę do skarbu. Możliwa jest też współpraca wszystkich drużyn, które pracują na wspólny rachunek i zbierają wspólnie kawałeczki mapy, by na końcu razem odkryć skarb. Co nim będzie? To na pewno ustalimy już wspólnie z Wami!

Gra miejska “Pirackie Skarby" pozwala uczestnikom – Państwa gościom czy pracownikom –  przeżyć przygodę, daje niezapomnianą rozrywkę i zapewnia dużo okazji do śmiechu.

Gdzie najlepiej grać?

Organizowaliśmy ten scenariusz wielokrotnie w różnych częściach Polski (m.in we Wrocławiu, nad morzem, w  Giżycku czy w Bydgoszczy). Impreza doskonale sprawdza się także w formule otwartej – w ramach dni miasta czy festynów miejskich. Na przykład tak było w przypadku Steru na Bydgoszcz – imprezy o tematyce morskiej. Doskonale działa również jako gra integrująca zespoły od kilkunastu do ponad 200 osób.

Gra miejska “Pirackie Skarby” pozwala uczestnikom – Państwa gościom czy pracownikom –  przeżyć przygodę. Daje także szansę na niezapomnianą rozrywkę i zapewnia dużo okazji do śmiechu. Poszukujemy w niej skradzionego skarbu, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc. Na graczy czekają natomiast niesztampowe zadania, nawiązujące do tematyki pirackiej i pozwalające na integrację zespołu.

Jeśli szukacie innych tematyk gry miejskiej, możemy przygotować dowolny scenariusz – od gier historycznych czy militarnych po absolutnie fantastyczne, wymyślone przez nas scenariusze – np. wojskową “Operację Valhalla” czy “Sekret Czarnych Płaszczy”

Galeria: