Wrocław History & Legends – Gra Miejska – Zwiedzanie Wrocławia

Gra Miejska o Legendach i Historii Wrocławia

Zwiedzanie Wrocławia w formie wciągającej gry miejskiej!

Najbardziej tradycyjna z naszych gier miejskich z powodzeniem może zastąpić zwiedzanie stolicy Dolnego Śląśka swą niesztampową formą. W tej grze liczy się dobra zabawa i poznawanie miasta przez doświadczanie na własnej skórze różnych jego legend i historii. 

Postacie w grze dotyczą najpopularniejszych wydarzeń i miejskich legend. Dlaczego mostek łączący dwie wieże kościoła Marii Magdaleny to most czarownic? Czy legendarny burmistrz faktycznie przegrał kościół w karty? Co robił we Wrocławiu Bonaparte? Tego dowiecie się w trakcie gry!

Alternatywny pomysł na zwiedzanie stolicy Dolnego Śląska - kolorowe postacie, wciągające zadania i dużo historii! Zapamiętaj więcej - poprzez doświadczanie i zabawę!

Gra Miejska – integracja z pomysłem

Dawno dawno temu… Tak zaczyna się prawie każda znana legenda. Teraz będziecie mieć okazję poznać jej bohaterów.  Historie o mieście i słynnych legendach poznacie tu „z pierwszej ręki”, co pozwoli Wam na długo je zapamiętać. To nie tylko zwiedzanie Wrocławia, to także doskonały pomysł na integrację Waszego zespołu!

Grupa gości zostaje podzielona na kilkuosobowe zespoły, które następnie rywalizują ze sobą w czasie gry. Uczestnicy gry odkrywają wybrany obszar miasta w oparciu o mapę i wskazówki prowadzące do określonych postaci. W każdej z lokacji zaznaczonych na mapie czeka postać z zadaniem do wykonania.

Lokalizacja zabawy

Trasa gry zostanie dopasowana do wymagań Waszej grupy. Możecie grać na Starym Mieście i w okolicach Ostrowa Tumskiego, ale równie dobrze na przechodzącej renesans dzielnicy Nadodrze, na bulwarach nad Odrą czy w okolicach słynnej Hali Stulecia! 

Jeśli szukacie innych, bardziej rozbudowanych scenariuszy gier miejskich, polecamy również inne osadzone w stolicy scenariusze – na przykład szpiegowską przygodę a’la James Bond czyli “Spy Game” lub nasz najsłynniejszy scenariusz kryminalny “Morderstwo w Breslau”!

Galeria: