Złodziej z Kasyna – Gra Miejska Sopot

Złodziej z kasyna

Najlepsza gra miejska w Sopocie!

Ta gra miejska odkryje przed Wami Sopot sprzed prawie stu lat!

Jest rok 1932. Sopot – zwany wówczas riwierą północy, to jedno z dwóch najsłynniejszych europejskich miast z nowoczesną i elegancką rozrywką – kasynem. Założone przez panów Linke i Rohloffa nowoczesne miejsce rozrywki przyciąga wiele kolorowych osobowości z całego kontynentu. Nie brakuje gwiazd kina czy teatru, ale też szpiegów czy uciekinierów z porewolucyjnej Rosji. Do Sopotu przybywa wielka gwiazda kina – Greta Garbo. Jej wizyta w Kasino-Hotel (jak niegdyś zwano Grand Hotel) staje się jednak tłem dramatycznych wydarzeń – rekordowa wygrana pół miliona gdańskich guldenów zostaje skradziona z sejfu w apartamentach hotelu. 

Zaprosimy uczestników zabawy do wyjątkowego śledztwa, w którym poznamy barwną galerię gości i pracowników kasyna. Wspólnie ułożycie kryminalną układankę, która da odpowiedź na pytanie – kim jest tajemniczy złodziej z kasyna?

Historyczne wydarzenia i sopockie ciekawostki przypomniane w kryminalnej fabule.
Lubisz rozwiązywać zagadki kryminalne? To zabawa dla Ciebie!

Gra Miejska – integracja z pomysłem

Tworzymy gry fabularne – miejskie i terenowe – oparte o przygodowe lub kryminalne scenariusze, których celem jest wspólna zabawa, integracja lub rywalizacja między drużynami oraz przede wszystkim  przeżycie niezapomnianej przygody.

Jako jedni z niewielu w Polsce dbamy o wciągające scenariusze, sprawdzonych aktorów- oraz atrakcyjną oprawę (stroje, scenografia, make-up). Dla nas liczą się szczegóły od najmniejszych elementów stroju po materiały dla graczy.

Wszystko po to by gry takie były jak film, w którym zagracie główne role.

Zabawa z historią w tle

Proponujemy Państwu firmową integrację w Sopocie opartą na autentycznych wydarzeniach i postaciach. W trakcie gry poznacie ciekawostki z historii miasta i jego najważniejszych obiektów, w tym słynnego Grand Hotelu, sopockiego molo czy historycznego kasyna. Jednocześnie też kryminalna fabuła gry miejskiej nie pozwoli Wam się nudzić. 

Jeśli szukacie innych pomysłów na zabawę na wybrzeżu, polecamy nawiązujący do morskich klimatów scenariusz „Pirackie Skarby” czy też uniwersalną zabawę nawiązującą do telewizyjnych formatów – „Agent Express„. 

 

Galeria: