Podziemne Miasto – Gra Miejska Kraków

Podziemne miasto - Gra Miejska Kraków

Gra Miejska, w której odkryjesz tajemnice Nowej Huty!

Czy pod krakowską Nową Hutą kryje się tajemnicze podziemne miasto? I jaki ma cel? Czy faktycznie chroniły przed atakiem jądrowym? Poznamy legendy i prawdziwe historie Nowej Huty w tej wyjątkowej zabawie, która łączy nasze autorskie pomysły z historycznymi wydarzeniami. 

Wszystko opowiedziane zostanie uczestnikom za pomocą przyjaznej, kryminalno-komediowej historii, która przypomni uroki PRL-u rodem z filmów Barei i śledztwa rodem z “07 zgłoś się”. Tajemnicza kradzież, radziecka depesza i nadjeżdżający pierwszy sekretarz KW to wydarzenia, wokół których uczestnicy zmierzą się z zagadką kryminalną. Zapraszamy do zabawy!

Wyjątkowa zabawa osadzona w latach 50-tych XX wieku. Uroki ówczesnego świata, wyjątkowy klimat i niezapomniane postacie - to gwarancja dobrej zabawy integracyjnej.

Doskonały pomysł na imprezę firmową w Krakowie!

Zadania oparte na współprcy całej drużyny to nie jedyny element team buildingu w tej zabawie. Kryminalna zagadka i historyczne fakty, jak również kolorowa galeria postaci sprawią, że będziecie także dyskutować o fabule pomiędzy zadaniami, a zapewne także długo po zakończeniu integracji.  

Jesteśmy znani z profesjonalnej oprawy – aktorzy z pasją i zacięciem, pieczołowicie przygotowane stroje i materiały oraz zadania, które łączą proste zabawy z team buildingowymi ćwiczeniami.  Wszystko to sprawia, że event z nami skazany jest na sukces. 

Lokalizacja zabawy

Jak w każdym naszym scenariuszu, miejsca pomagają zbudować atmosferę autentyczności.  Dlatego sugerujemy lokalizowanie tego scenariusza w krakowkiej Nowej Hucie. Można także połączyć sam scenariusz np. ze zwiedzaniem Muzeum Nowej Huty. Jeśli jednak chcecie zagrać gdzie indziej, nie ma sprawy! Możemy grę zorganizować także np. na bulwarach w okolicy Wisły czy na Kazimierzu. Jeśli szukacie scenariuszy w innym klimacie, polecamy również grę “Historia i legendy” czy kryminalny scenariusz “Tajemnice Belle Epoque”.

 

Galeria: