Legendy Pomorza – Gra Miejska Trójmiasto

Legendy Pomorza

Gra miejska – doskonały sposób na zwiedzanie Trójmiasta!

Zwiedź Trójmiasto w wyjątkowy sposób. Ta gra miejska to najbardziej tradycyjna z naszych gier. Dzięki niej zwiedzisz Gdańsk, Gdynię lub Sopot (a może nawet wszystkie trzy!), poznając legendy i historie z rąk ich autorów czy uczestników. 

Uczestnicy gry odkrywają miasto w oparciu o mapę i wskazówki prowadzące do określonych postaci. W każdej z lokacji zaznaczonych na mapie czeka postać z legenda oraz zadaniem do wykonania. 

Kim był Klabaternik? Czy wszystkie gdańskie lwy patrzą na siebie? Kto zamieszkiwał Diabelskie Wzgórze? I jaka legenda stoi za Grodziskiem, które znajdowało się na miejscu obecnego Sopotu? Te i inne legendy poznać możecie w tej grze, która jest doskonałym pomysłem na integrację grupy gości, zwłaszcza gdy nie znają dobrze Trójmiasta. 

Dawne i współczesne legendy Trójmiasta ożyją na Waszych oczach.
Dzięki zadaniom i interakcji na pewno je zapamiętacie!

Firmowa integracja albo pomysł na pokazanie gościom miasta

Ta gra miejska będzie swoistą podróżą po historii i legendach Trójmiasta. Na każdym z punktów w grze napotkacie postać z legend lub historii jednej z trzech miast. Każda z postaci zaś za wykonanie zadania opowie Wam swoją lub związaną w miejscem jej przebywania legendę. To nie tylko ogromna dawka wiedzy, ale też super zabawa, w czasie której lepiej poznacie ten region Polski – lokalne zwyczaje, historie które mroziły krew w żyłach lub pobudzały wyobraźnię kolejnych pokoleń…

Gdzie najlepiej grać?

Dopasujemy teren gry do wymagań Państwa grupy i czasu, który przeznaczycie na grę. Możemy poznać tylko jedno z miast – Gdańsk, Gdynię czy Sopot, jak również wszystkie trzy lub wybrane dwa. Wszystko zależy od przyjętych założeń. Nasze gry miejskie to produkt w pełni elastyczny, który nada się dla grupy i 10 i 100 osób, na cały dzień lub zaledwie kilkadziesiąt minut. Jesteśmy natomiast przekonani, że taka zabawa zapadnie w pamięć uczestnikom i zapewni niezapomniane wrażenia. 
 Jeśli szukacie Państwo innych scenariuszy, polecamy także sopocki scenariusz „Złodziej z kasyna” jak również popularny nad morzem temat piracki w grze „Pirackie Skarby„.  

 

Galeria: