Morderca na Targach – Gra Miejska Poznań

Morderca na Targach - Gra Miejska Poznań

Najlepsza gra miejska w Poznaniu!

Cofnij się w czasie i odkryjcie Poznań sprzed prawie stu lat!

Jest rok 1925. W stolicy wielkopolski trwają przymiarki do pierwszej międzynarodowej edycji Targów Poznańskich. Do tego momentu w targach mogły uczestniczyć firmy polskie, firmy z Wolnego Miasta Gdańska oraz firmy zagraniczne, które miały swoje filie w Polsce. Teraz Targi otwierają się na świat, a do Poznania przybywa cała gama mięzynarodowych gości. 

Niestety w noc otwarcia imprezy, tuż po pierwszym bankiecie w legendarnym hotelu Bazar,  dochodzi do tajemniczej zbrodni na jednym z honorowych gości. Co stoi za morderstwem? Czy ktoś próbuje zniszczyć reputację targowej imprezy, zanim stanie się na dobre znana?

Zaprosimy uczestników zabawy do wyjątkowego śledztwa, w którym poznamy barwną galerię gości i pracowników Targów. Wspólnie ułożycie kryminalną układankę, która da odpowiedź na pytanie – kim jest tajemniczy morderca?

Historyczne wydarzenia i wielkopolskie ciekawostki z czasów mięzywojennych, przypomniane w kryminalnej fabule.
Lubisz rozwiązywać zagadki kryminalne? To zabawa dla Ciebie!

Gra Miejska – integracja z pomysłem

Tworzymy gry fabularne – miejskie i terenowe – oparte o przygodowe lub kryminalne scenariusze, których celem jest wspólna zabawa, integracja lub rywalizacja między drużynami oraz przede wszystkim  przeżycie niezapomnianej przygody.

Jako jedni z niewielu w Polsce dbamy o wciągające scenariusze, sprawdzonych aktorów- oraz atrakcyjną oprawę (stroje, scenografia, make-up). Dla nas liczą się szczegóły od najmniejszych elementów stroju po materiały dla graczy.

Wszystko po to by gry takie były jak film, w którym zagracie główne role.

Zabawa integracyjna z historią w tle

Proponujemy Państwu firmową integrację w Poznaniu, która pozwoli nam poznać nieco historię miasta z czasów międzywojennych oraz poznać korzenie najsłynniejszej polskiej imprezy wystawienniczej – Międzynarodowych Targów Poznańskich. To wszystko w kryminalnej intrydze, gdzie wspólne rozwiązanie zadań pozwoli znaleźć tajemniczego mordercę. 

Jeśli szukacie innych pomysłów na zabawę w tym mieście, polecamy nawiązującą do poznańskiej historii i legend grę miejską “Gdzie te Koziołki?” czy bardziej mroczną intrygę kryminalną – “Kto zabił Księżną?“. 

Galeria: