Gry Miejskie - Łomża

Nie masz pomysłu na kolejny firmowy event? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego na własną rękę? Zaufaj nam, organizacja imprez w Łomży – to nasza bajka.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gry miejskie – Łomża

City Exploring to firma zajmująca się organizacją imprez firmowych. Nasze gry mają formę wyzwań i doskonale nadają się do team buildingu, poprawy nastroju w zespołach lub stworzenia świątecznej atmosfery na imprezie firmowej. Możesz zorganizować imprezę dla 1 osoby lub 500 osób – w całej Polsce lub Europie. Mamy 100% zadowolonych klientów – warto nam zaufać i wznieść atomsferę w w firmie na wyższy poziom!

Imprezy firmowe – Łomża

Dla naszej firmy nie ma żadnych ograniczeń!Organizujemy imprezy podczas których pójdziecie na wędrówkę po warszawskich Łazienkach Królewskich lub wdrapiecie się na stary most kolejowy tuż pod Wrocławiem czy też odkryjecie tajemnice Łomży. Imprezy dopasowujemy nie tylko do liczby osób, ale także do tego, kiedy i gdzie chcemy, aby się odbyły – skorzystaj z naszej bogatej oferty wycieczek!

Pytania i Odpowiedzi

Ile czasu potrzebujecie na zorganizowanie gry miejskiej?

Zwykle organizacja gry miejskiej czy terenowej wg. gotowego scenariusza powinna zostać potwierdzona 2-3 tygodnie przed planowaną realizacją. W wyjątkowych sytuacjach potrzebujemy więcej czasu – zwykle w przypadku nowego, stworzonego na zamówienie scenariusza czy nieznanej nam lokalizacji.

Ile kosztują gry miejskie organizowane przez Was?

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, w zależności od rozmiaru grupy, lokalizacji oraz oczekiwań klienta. Cena zależy też od ostatecznie ustalonego scenariusza, liczby i rodzaju zadań oraz stopnia rozbudowania (mamy pole manewru jeśli chodzi np. o liczbę aktorów, atrakcje dodatkowe np. udział fotografa, dodatkowe sprzęty do zadań, nagrody dla uczestników etc.).

Jak działa gra miejska lub terenowa Exploring Events?

Grupa zostaje podzielona na kilkuosobowe zespoły, które następnie rywalizują ze sobą w czasie gry w mieście czy dowolnym terenie. Zadaniem zespołów jest, w oparciu o posiadaną mapę lub wskazówki, zlokalizować szereg postaci, które mają dla graczy zadania. Po wykonaniu każdego zadania gracze zdobywają punkty oraz informacje i ślady, niezbędne do rozwiązania zagadki głównej gry terenowej – zwykle kryminalnej lub przygodowej zagadki.