Gry Miejskie - Zagórze Śląskie

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Zagórzu Śląskim – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej
  • we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Imprezy firmowe – Zagórze Śląskie

Zaangażowanie pracowników jest ważne dla każdej firmy! Może się wydawać, że imprezy firmowe są drogie i czasochłonne, ale podobnie jak reszta Twoich działań marketingowych, powinny być postrzegane jako inwestycja. Pamiętaj: szczęśliwsi pracownicy oznaczają bardziej produktywną siłę roboczą. Stworzyliśmy ponad 700 gier w ciągu 13 lat w naszej firmie City Exploring i wniesiemy mnóstwo energii i kreatywności do stołu, jeśli chodzi o przełożenie Twoich celów związanych z zaangażowaniem pracowników na wspaniałe doświadczenia.

Gra Miejska – Zagórze Śląskie

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w integracji nowych pracowników, czy chcesz zwiększyć motywację do zadań, które stają się monotonne dzień po dniu, pozwól nam zmienić planowanie wydarzeń w gry miejskie z grami dostosowanymi specjalnie dla Ciebie!

Pytania i Odpowiedzi

Mam własny pomysł na scenariusz gry terenowej. Czy mogę go z Wami zrealizować?

Pewnie! Na zamówienie klienta stworzymy dowolny scenariusz gry. Marzy Wam się przygoda w świecie fantasy? Nie ma sprawy. Wasi pracownicy zagrywają się w Fallout? Stworzymy świat w klimacie postapo. Chcecie edukować o ekologii? Ożywimy drzewa i kwiaty. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Co wyróżnia gry terenowe w wykonaniu City Exploring?

Gry fabularne – miejskie i terenowe – to nasz sztandarowy produkt, który wprowadziliśmy jako jedni z pierwszych w Polsce i w którym mamy już kilkanaście lat doświadczenia i setki zadowolonych klientów. Nasze gry w założeniu są jak przedstawienie teateralne, w którym to Państwo gracie główne role – przenosimy was w czasie lub do wymyślonych krain, gdzie spotykacie aktorów wcielających się w postacie ze świata gry. Wyróżniają nas autorskie scenariusze, dopracowane materiały i kostiumy oraz profesjonalni aktorzy wcielający się w role postaci w grze terenowej.

Czy organizujecie gry miejskie za granicą?

Tak – zorganizujemy grę fabularną na dowolnym terenie zarówno w kraju, jak i za granicą! Gra miejska to przygoda w przestrzeni miejskiej wykorzystująca atuty danego miejsca – atrakcje, zabytki, historię. Dlatego jeśli planujecie wypad dla swoich pracowników za granicę, gra będzie doskonałym pomysłem na wzbogacenie takiego wyjazdu oraz poprawę integracji! Eksplorowanie i wychodzenie poza utarte ścieżki to nasza pasja. Znamy dobrze klimat i przestrzeń takich miast jak Praga, Berlin, Londyn, Paryż, Budapeszt, Rzym.