divi discount
google maps embed responsive

Gry Miejskie - Karpacz

Czym zadziwić gości, a tym bardziej mieszkańców jednego z najwspanialszych polskich miast? Co wybrać z licznej oferty rozrywki dla grup? Organizacja imprez w Karpaczu może być nie lada wyzwaniem nawet dla znawców rzeczy. I my – CityExploring – tego się podejmujemy.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z okolicznościami, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście wspaniałych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Twoją firmę!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy gracz ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gry miejskie w Karpaczu

Gry miejskie od wielu lat stale zyskują na popularności. Gra miejska w Karpaczu to bardzo ciekawe I popularne rozwiązanie. Imprezy firmowe w Karpaczu organizowane są przez specjalistyczne firmy. Imprezy integracyjne w Karpaczu organizują firmy z całej Polski – szczególnie ze względu na to, że miasto idealnie nadaje się do spędzenia wolnego czasu. Imprezy integracyjne w Karpaczu można połączyć z grami miejskimi, czyli grą w terenie organizowaną według pewnego scenariusza. Poszukiwanie ducha gór czy wędrowanie śladami znanych postaci to świetne pomysły na integrację. Organizacja eventów w Karpaczu to doskonała okazja na dobrą zabawę i team building. Gry miejskie są odpowiednie dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. 

Zabawa i wiedza

Gry miejskie przygotowujemy według konkretnego scenariusza, który zawsze staramy się dopasować indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Coraz więcej organizacji i firm decyduje się na gry miejskie jako sposób na rozrywkę i zabawę połączoną z integracją. 

Pytania i Odpowiedzi

Czy gra odbywa się w przypadku niepogody?

Tak. Gra odbywa się niezależnie od warunków atmosferycznych. Zwykle w przypadku opadów zapewniamy uczestnikom gry miejskiej czy terenowej pelerynki przeciwdeszczowe oraz planujemy trasę zabawy odpowiednio do warunków (np. w mieście korzystając z naturalnych zadaszeń lub gościnności zaprzyjaźnionych lokali czy instytucji). W skrajnych przypadkach działania siły wyższej umawiamy się z klientem na inny termin realizacji.

Czy uczestnicy gier też muszą się przebierać?

Nie ma takiej potrzeby. Uczestnicy gry oczywiście mogą się przebrać, jeśli mają na to ochotę. 🙂 Zwykle jednak to aktorzy na trasie gry są przebrani, a uczestnicy zabawy grają we własnych ubraniach. Wcielanie się w jakąś rolę np. szpiegów czy detektywów jest w naszych grach bardziej symboliczne.

Czy gra miejska może służyć jako promocja marki lub produktu?

Gry miejskie i terenowe to doskonały pomysł na promocję wybranej marki lub produktu. Stworzymy od zera autorski scenariusz, który pomoże Wam wypromować dowolny produkt. organizowaliśmy już gry z okazji otwarcie salonów samochodowych, promocji budżetu partycypacyjnego, premier filmów i seriali czy produktów naszych klientów np. samochodów z napędem hybrydowym. Z racji swej elastycznej formuły, gry fabularne doskonale się tu sprawdzają.