elementor pro discount
how to copy google map

Gry Miejskie - Srebrna Góra

Nie masz pomysłu na kolejne firmowe wydarzenie? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego na własną rękę? Zaufaj nam, organizacja imprez w Srebrnej Górze – to nasza bajka.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry miejskie!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim zatrudnionym tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Srebrna Góra – Gra Miejska

Gra miejska to najlepszy sposób na integrację pracowników. Zorganizowanie gry miejskiej z City Exploring zapewnia rozrywkę i intrygujące przeżycia zarówno dla grających jak i oglądających, a jednocześnie pozwala zrealizować różne cele firmowe. Całe nasze 12-letnie doświadczenie organizacyjne gwarantuje, że będziemy w stanie stworzyć ciekawy, a zarazem profesjonalny event według indywidualnych potrzeb każdego klienta, z uwzględnieniem rekwizytów czy kostiumów.

Imprezy firmowe – Srebrna Góra

Imprezy firmowe w Srebrnej Górze pozwolą wszystkim Twoim pracownikom zbliżyć się do siebie jak nigdy dotąd, dzięki starannie przemyślanemu scenariuszowi stworzonemu specjalnie dla każdej grupy. Nie ma to jak powrót do natury! Wystarczy zebrać chętnych, założyć buty na nogi i przeżyć przygodę w PRL-u albo Śmierć na Dyskotece – gwarantujemy niezapomniane wrażenia. Wykorzystamy też chętnie twierdzę w Srebrnej Górze, by zapewnić wam tam niezapomniane przeżycia z naszą autorską napoleońską fabułą. Nie możecie tego przegapić!

Pytania i Odpowiedzi

Czy macie doświadczenie w organizacji gier miejskich?

Zaczynaliśmy od organizacji fabularnych gier miejskich i terenowych ponad 13 lat temu jako jedni z pierwszych w Polsce. Zrealizowaliśmy ponad 700 projektów na terenie całego kraju – od Gdańska po Zakopane i od mazurskich jezior po pałace Dolnego Śląska. Naszą specjalizacją są do dzisiaj eventy fabularne, które cechują wyjątkowe pomysły, pomysłowa forma i ogromna dbałość o szczegóły.

Czy organizujecie także inne eventy fabularne?

Organizowaliśmy fabularne eventy w formie premier filmowych – m.in. nominowanego do Oscara filmu animowanego „Twój Vincent” czy „Star Wars: Przebudzenie Mocy”, nietypowe akcje promocyjne jak „WrocLove Hybrid” dla trzech wrocławskich salonów Toyoty, uliczną kampanię promującą głosowanie w Budżecie Partycypacyjnym m. st. Warszawy czy też największy w Polsce escape room we wrocławskiej Hali Stulecia, gdzie grupa śmiałków ratowała z opresji pisarza Marka Krajewskiego. Na zlecenie klienta przygotujemy dowolny event – dla nas liczy się pomysł oraz efektowne wykonanie.

Czy uczestnicy gier muszą mieć wiedzę o danym mieście?

Uczestnicy naszych gier miejskich i terenowych nie muszą nic wiedzieć przed rozpoczęciem zabawy. Bardzo często organizujemy gry dla grup zorganizowanych z innych miast czy krajów. Przygotowujemy wszelkie niezbędne materiały i informacje, zaopatrujemy grupę w mapy i wskazówki, a nad całością przebiegu gry terenowej zawsze czuwa nasz koordynator. Wszystko, co jest wam potrzebne to pozytywne nastawienie i dobry humor.