Gry Miejskie - Lądek Zdrój

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Lądku Zdroju – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Gry Miejskie – Bielsko-Biała

Gry Miejskie – Częstochowa

Gry Miejskie – Iława

Gry Miejskie – Poznań

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza jej granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra miejska – Lądek Zdrój

Dołącz do swojego zespołu w ekscytującej przygodzie po Lądku Zdroju w poszukiwaniu ukrytych skarbów, próbując rozwiązać zagadki i znaleźć wskazówki. To nie jest zwykła eksploracja miasta, ponieważ jest ona dostosowana do tworzenia okazji do budowania więzi między współpracownikami, podnoszenia atmosfery w firmie i pomagania zespołom w rozwoju pod nowym przywództwem poprzez podejmowanie decyzji, które sprawdzają umiejętności każdego z nich. Gra w Odkrywanie miasta będzie spersonalizowanym doświadczeniem, które Twoi pracownicy zapamiętają na długo.

Imprezy firmowe – Lądek Zdrój 

Czy jesteś na to gotowy? Odkryjmy to razem! Odkryj najlepsze doświadczenie team building w całym kraju – z grami, które są dostosowane do Ciebie, Twojej firmy i tego, czego potrzebujesz, City Exploring to gwarancja dobrej zabawy. Jedyne czego nasi uczestnicy zwykle żałują to fakt, że tak późno zdecydowali się nam zaufać.

Pytania i Odpowiedzi

Ile czasu potrzebujecie na zorganizowanie gry miejskiej?

Zwykle organizacja gry miejskiej czy terenowej wg. gotowego scenariusza powinna zostać potwierdzona 2-3 tygodnie przed planowaną realizacją. W wyjątkowych sytuacjach potrzebujemy więcej czasu – zwykle w przypadku nowego, stworzonego na zamówienie scenariusza czy nieznanej nam lokalizacji.

Ile kosztują gry miejskie organizowane przez Was?

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, w zależności od rozmiaru grupy, lokalizacji oraz oczekiwań klienta. Cena zależy też od ostatecznie ustalonego scenariusza, liczby i rodzaju zadań oraz stopnia rozbudowania (mamy pole manewru jeśli chodzi np. o liczbę aktorów, atrakcje dodatkowe np. udział fotografa, dodatkowe sprzęty do zadań, nagrody dla uczestników etc.).

Ile standardowo trwa gra miejska?

Gry miejskie w naszym wykonaniu trwają zwykle minimum 2 godziny i obejmują co najmniej kilka punktów zadaniowych, którymi opiekują się aktorzy wcielający się w postacie ze świata fabuły gry. Gry fabularne mogą trwać kilka godzin, cały dzień, a nawet kilka dni. Wszystko zależy od waszych oczekiwań, ale też rozmiaru grupy, pomysłów czy budżetu.