Gry Miejskie - Kudowa Zdrój

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Kudowie Zdroju – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza jej granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra Miejska – Kudowa Zdrój

City Exploring organizuje gry miejskie dla firm i organizacji w Kudowie Zdroju. Gry skupiają się na różnych zadaniach team buildingowych, tworząc idealne rozwiązanie na imprezę firmową. City Exploring ma 12 lat doświadczenia i zorganizowało do tej pory ponad 700 gier. Indywidualny scenariusz przygotowywany jest w oparciu o potrzeby klienta z uwzględnieniem rekwizytów, kostiumów i nagród.

Kudowa Zdrój – Imprezy Firmowe

Jeśli szukają Państwo kreatywnego doświadczenia team-buildingowego, które zaskoczy i zaangażuje Państwa pracowników, to mamy rozwiązanie. Dzięki naszym innowacyjnym eventom i wysokiej jakości wyposażeniu technicznemu, przygotujemy dla każdego event szyty na miarę. Trudno będzie znaleźć innego organizatora imprez, który oferuje tak różnorodne gry miejskie w Kudowie Zdroju! 

Pytania i Odpowiedzi

Czy gra miejska lub terenowa to dobry pomysł na integrację?

Gry miejskie i terenowe to doskonały sposób na integrację zespołu. Uczestnicy dzięki wciągającej fabule i interakcji z aktorami angażują się emocjonalnie – integrują się nie tylko w trakcie wykonywania zadań ale także „pomiędzy” rozwiązując po drodze zagadkę postawioną na początku gry.

Czy gra miejska może służyć jako promocja marki lub produktu?

Gry miejskie i terenowe to doskonały pomysł na promocję wybranej marki lub produktu. Stworzymy od zera autorski scenariusz, który pomoże Wam wypromować dowolny produkt. organizowaliśmy już gry z okazji otwarcie salonów samochodowych, promocji budżetu partycypacyjnego, premier filmów i seriali czy produktów naszych klientów np. samochodów z napędem hybrydowym. Z racji swej elastycznej formuły, gry fabularne doskonale się tu sprawdzają.

Na czym polega fabuła w grze miejskiej czy terenowej?

Większość naszych scenariuszy posiada fabułę kryminalną lub przygodową, która angażuje uczestników emocjonalnie. Gracze zdobywają ślady, przesłuchują świadków i wspólnie dochodzą rozwiązania głównej zagadki (np. znalezienia skarbu, odkrycia tajemnicy, znalezienia mordercy). U każdego aktora-animatora na trasie gry oczywiście macie Państwo zadanie team buildingowe do wykonania. Tworzymy gry fabularne – miejskie i terenowe – oparte o przygodowe lub kryminalne scenariusze, których celem jest wspólna zabawa, integracja lub rywalizacja między drużynami oraz przede wszystkim przeżycie niezapomnianej przygody.