Gry Miejskie - Szklarska Poręba

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Szklarskiej Porębie – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Szklarska Poręba – imprezy firmowe

Szukasz sposobu, aby Twoi pracownicy wydobyli z siebie to, co najlepsze w pracy zespołowej? Gry miejskie to proste rozwiązanie, które zagwarantuje Ci wiele godzin uśmiechu i dobrych wspomnień. Dzięki naszemu 13-letniemu doświadczeniu nauczyliśmy się dokładnie, co trzeba zrobić, aby Twoi pracownicy wyszli z imprezy firmowej w pełni usatysfakcjonowani.

Gra miejska – Szklarska Poręba

A co najważniejsze, scenariusz przygotowywany jest indywidualnie do potrzeb klienta. Niezależnie więc od tego, czy są wśród nich zestresowani szefowie, czy pełna entuzjazmu młodzież, która zawsze potrzebuje więcej zabawy – organizując z nami imprezę firmową masz gwarancję, że będzie ona czymś wyjątkowym!

Pytania i Odpowiedzi

Co wyróżnia gry terenowe w wykonaniu City Exploring?

Gry fabularne – miejskie i terenowe – to nasz sztandarowy produkt, który wprowadziliśmy jako jedni z pierwszych w Polsce i w którym mamy już kilkanaście lat doświadczenia i setki zadowolonych klientów. Nasze gry w założeniu są jak przedstawienie teateralne, w którym to Państwo gracie główne role – przenosimy was w czasie lub do wymyślonych krain, gdzie spotykacie aktorów wcielających się w postacie ze świata gry. Wyróżniają nas autorskie scenariusze, dopracowane materiały i kostiumy oraz profesjonalni aktorzy wcielający się w role postaci w grze terenowej.

Czy każda gra miejska lub terenowa polega na tym samym?

Nasze gry miejskie i terenowe organizujemy w oparciu o wybrany teren, liczbę osób a często indywidualnie pod wymagania klienta, dlatego można powiedzieć, że właściwie każda gra jest inna. Mamy pewien model gry miejskiej lub terenowej, według którego standardowo organizujemy nasze gry z udziałem aktorów. Możemy także stworzyć grę w oparciu o urządzenia mobilne, grę w formie wyścigu przypominającego znany format telewizyjny czy grę bezobsługową, w której każdy bierze udział kiedy sam chce.

Czy można zorganizować grę miejską za granicą?

Tak – zorganizujemy grę fabularną na dowolnym terenie zarówno w kraju, jak i za granicą! Gra miejska to przygoda w przestrzeni miejskiej wykorzystująca atuty danego miejsca – atrakcje, zabytki, historię. Dlatego jeśli planujecie incentive dla swoich pracowników za granicę, gra będzie doskonałym pomysłem na poznanie miasta i niezapomnianą integrację! Eksplorowanie i wychodzenie poza utarte ścieżki to nasza pasja. Znamy dobrze klimat i przestrzeń takich miast jak Praga, Berlin, Londyn, Paryż, Budapeszt, Rzym.