divi discount
google maps embed responsive

Gry Miejskie - Kłodzko

Czym zadziwić gości, a tym bardziej mieszkańców jednego z najwspanialszych polskich miast? Co wybrać z licznej oferty rozrywki dla grup? Organizacja imprez w Kłodzku może być nie lada wyzwaniem nawet dla znawców rzeczy. I my – CityExploring – tego się podejmujemy.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza jej granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra miejska w Kłodzku

Turyści nie muszą zwiedzać miasta w sposób tradycyjny. Mogą wybrać gry miejskie w Kłodzku. Jest to dla nich najlepsze rozwiązanie, które zapewnia dużo zabawy i możliwość integracji. Imprezy firmowe w Kłodzku to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw – integrują i zbliżają pracowników oraz kadrę menedżerską. Imprezy integracyjne w Kłodzku są organizowane zgodnie z przygotowanym wcześniej scenariuszem – gotowym lub stworzonym indywidualnie dla klienta. Organizacja eventów w Kłodzku to niezapomniane przeżycie – miasto jest ładne i historyczne.

Dlaczego właśnie Gra Miejska?

Każda gra miejska może wyglądać inaczej w zależności od wcześniejszych założeń. Szuka się podczas niej skarbów, zabytków, robi się zdjęcia, poszukuje się ukrytych drobiazgów. Coraz więcej osób docenia taką zabawę, ponieważ jest to sposób na naukę oraz rozrywkę w jednym. Początkowo gry miejskie bawiły jedynie dzieci i młodzież, ale dzisiaj cieszą się nimi także osoby dorosłe i pracownicy niejednej firmy. Gra przeważnie organizowana jest w grupach, które ze sobą rywalizują. To wspólna przygoda, która pozwoli zintegrować zespół i przeżyć fajną przygodę, która pozytywnie wpłynie na integrację w Waszej firmie.

Pytania i Odpowiedzi

Czy macie doświadczenie w organizacji gier miejskich?

Zaczynaliśmy od organizacji fabularnych gier miejskich i terenowych ponad 13 lat temu jako jedni z pierwszych w Polsce. Zrealizowaliśmy ponad 700 projektów na terenie całego kraju – od Gdańska po Zakopane i od mazurskich jezior po pałace Dolnego Śląska. Naszą specjalizacją są do dzisiaj eventy fabularne, które cechują wyjątkowe pomysły, pomysłowa forma i ogromna dbałość o szczegóły.

Czy mogę zorganizować grę miejską np. w czasie pikniku firmowego?

Gra terenowa to bardzo elastyczny produkt. Kolejne punkty zadaniowe zajmują niewiele miejsca, a fakt, że zespoły grają w rozproszeniu sprawia, że gry doskonale się sprawdzają nie tylko na terenie miast czy dużych terenów, ale także w obiektach zamkniętych. Mamy doświadczenie w organizacji gier na terenie hoteli, w obrębie jednego parku czy placu piknikowego. Dopasujemy tu formułę przebiegu do miejsca i liczby uczestników takiej gry terenowej.

Czy można zorganizować grę miejską w trakcie pandemii COVID-19??

Oferujemy w pełni bezpieczne fabularne gry miejskie i gry terenowe jako team building dla pracowników. Nasze gry są dostosowane do aktualnych obostrzeń i realizowane z uwzględnieniem wewnętrznej polityki danej firmy odnośnie spotkań w grupach. Zapewniamy środki do dezynfekcji, a cały event zaplanujemy tak, by zachować dystans między drużynami.