Gry Miejskie - Bolesławiec

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Bolesławcu – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gra miejska – Bolesławiec 

Przedstawiamy interaktywne pomysły, które spodobają się każdej firmie lub organizacji. Wybierz dzień i godzinę, wybierz jeden z naszych tematów, wybierz lokalizację dla swojej imprezy, a my zajmiemy się całą resztą – rekwizytami, kostiumami, aktorami – wszystko jest wliczone w cenę! Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu scenariusza lub czegokolwiek innego, nie wahaj się z nami skontaktować. Powierz te zadania ekspertom i skorzystaj z wyjątkowej obsługi gwarantowanej przez firmę o ugruntowanej pozycji na rynku, która w ciągu 12 lat przeprowadziła mnóstwo wydarzeń w całej Polsce. Pozwól, aby City Exploring był Twoim pierwszym wyborem przy wyborze idealnej gry miejskiej!

Imprezy firmowe – Bolesławiec

Czy imprezy firmowe są u Ciebie nieco niedopracowane? Przenieś je na wyższy poziom zatrudniając nasz doświadczony zespół, który zorganizuje niekonwencjonalną imprezę tematyczną pełną energii i wyjątkowości. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w organizacji różnych wydarzeń, zapewniamy, że niezależnie od okazji, City Exploring zorganizuje je z łatwością, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na innych aspektach imprezy. Współpracujemy z organizacjami i firmami, które chcą czegoś więcej niż tylko paintballa czy wspólnego ogniska.

Pytania i Odpowiedzi

Czy gra miejska lub terenowa to dobry pomysł na integrację?

Gry miejskie i terenowe to doskonały sposób na integrację zespołu. Uczestnicy dzięki wciągającej fabule i interakcji z aktorami angażują się emocjonalnie – integrują się nie tylko w trakcie wykonywania zadań ale także „pomiędzy” rozwiązując po drodze zagadkę postawioną na początku gry.

Czy organizujecie gry miejskie dla szkół i przedszkoli?

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do grup firmowych, zorganizowanych grup turystycznych oraz instytucji publicznych zainteresowanych zorganizowaniem gry miejskiej czy terenowej na wybrany temat. Zwykle nie obsługujemy gier szkolnych z racji na specyfikę naszego produktu.

Czy mogę zorganizować grę miejską np. w czasie pikniku firmowego?

Gra terenowa to bardzo elastyczny produkt. Kolejne punkty zadaniowe zajmują niewiele miejsca, a fakt, że zespoły grają w rozproszeniu sprawia, że gry doskonale się sprawdzają nie tylko na terenie miast czy dużych terenów, ale także w obiektach zamkniętych. Mamy doświadczenie w organizacji gier na terenie hoteli, w obrębie jednego parku czy placu piknikowego. Dopasujemy tu formułę przebiegu do miejsca i liczby uczestników takiej gry terenowej.