Gry Miejskie - Stronie Śląskie

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Stroniach Śląskich – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim zatrudnionym tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra miejska – Stronie Śląskie

Interesuje Cię zabawa z Twoim zespołem poza biurem? Nie szukaj dalej, bo City Exploring ma właśnie to, czego potrzebujesz. Nasza firma od trzynastu lat organizuje w całej Polsce różnorodne, niepowtarzalne eventy, które wspierają team building w miejscu pracy. Niezależnie od tego, czy chodzi o epicką przygodę, czy bardziej relaksujący dzień – mamy wiele opcji do wyboru.

Imprezy firmowe – Stronie Śląskie

Dzięki imprezom firmowym w Stroniu Śląskim możesz sprawić, że Twoi pracownicy wyjdą z biura i zapomną o monotonii. City Exploring” posiada 12-letnie doświadczenie w organizacji imprez firmowych, przez ten czas zorganizowaliśmy ponad 700 gier dla firm w całej Polsce. Jako uznany organizator warsztatów integracyjnych, posiadamy 100% zadowolonych klientów.

Pytania i Odpowiedzi

Dlaczego warto nam zlecić organizację gry terenowej?

Jesteśmy najlepszym wybore, bo zawsze dbamy o pełną oprawę naszych gier miejskich lub gier terenowych – zapewniamy sprawdzonych aktorów-animatorów, bazę własnych kostiumów, profesjonalną charakteryzację, indywidualne podejście do każdego klienta. Wszystko po to by gry takie były jak teatr, w którym to uczestnicy zagrają główne role.

Czy organizujecie gry miejskie poza miastami?

Jak najbardziej! Uniwersalna formuła naszych gier pozwala na ich organizację w dowolnym miejscu w terenie. Takie gry terenowe możemy rozegrać w lesie, nad jeziorem czy w obrębie i na terenie wybranego hotelu, zamku czy pałacu. Graliśmy także w górach, nad mazurskimi jeziorami (także na wodzie!) czy na poligonie wojskowym. Zorganizujemy grę w dowolnie wybranym miejscu.

Dlaczego warto zorganizować grę miejską dla swojego firmowego zespołu?

Gry miejskie i gry terenowe to idealny pomysł na integrację. Praca w mniejszych zespołach, wyjście ze strefy komfortu, nietypowe zadania i sytuacje, wciągająca fabuła i wspólnie przeżyte emocje – to wszystko zapewni gra miejska lub gra terenowa w wykonaniu Exploring Events. Zapraszamy do kontaktu!