Gry Miejskie - Polanica Zdrój

Nie masz pomysłu na kolejne firmowe wydarzenie? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wymyślone? Czujesz, że nie ogarniesz tego na własną rękę? Zaufaj nam, organizacja imprez w Polanicy Zdroju – to nasza bajka.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? – City Exploring

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry miejskie!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Polanica Zdrój – imprezy firmowe

Przy organizowaniu imprezy firmowej nie ma zbiegów okoliczności. Wiemy, że w dzisiejszych czasach znalezienie czasu i poświęcenie się pracy nie jest łatwe, dlatego my zdejmiemy z Ciebie wszystkie troski. Od najbardziej profesjonalnych eventów, po zabawy niespodzianki organizowane z okazji rocznicy, urodzin – zaplanowaliśmy wszystko!

Polanica Zdrój – Gra Miejska

Pozwól nam zebrać Twój zespół w jednym miejscu dzięki naszym kreatywnym grom miejskim w Polanicy Zdroju. Imprezy organizujemy od prawie 13 lat! Będziesz w szoku jak wiele frajdy sprawiają takie imprezy i jak dobrze można się przy nich bawić. Projekty mogą być przygotowywane indywidualnie przez nasze doświadczone biuro w zależności od potrzeb i życzeń klienta.

Pytania i Odpowiedzi

Czym jest gra miejska?

Gra miejska to niesamowite połączenie gry komputerowej, wyścigu, quizu, czy happeningu. Najważniejszą cechą takiej gry jest wykorzystywanie przestrzeni miejskiej jako planszy do gry. Wyobraź sobie, że wasza grupa to pionki, które poruszają się po tej planszy, wykonując różnorodne zadania połączone jedną wspólną historią – fabułą gry. Przypomina to swego rodzaju pojedynek na szachownicy. Gra miejska to doskonały pomysł na integrację pracowników. To także sposób na doświadczenie miasta w zupełnie inny sposób. Gry miejskie i terenowe to nasz sztandarowy produkt, który wprowadziliśmy na rynek jako jedni z pierwszych w Polsce ponad dekadę temu i z których realizacji słyniemy. Mamy ogromne doświadczenie i setki zadowolonych klientów – możesz nam zaufać.

Jak wygląda gra miejska lub terenowa?

Grupa zostaje podzielona na kilkuosobowe zespoły, które następnie rywalizują ze sobą w czasie gry w mieście czy dowolnym innym terenie – na zewnątrz lub wewnątrz. Zadaniem zespołów jest, w oparciu o wskazówki i podpowiedzi, zlokalizować szereg postaci, które mają dla graczy zadania.Po wykonaniu każdego zadania gracze zdobywają punkty oraz informacje i ślady, niezbędne do rozwiązania zagadki głównej gry miejskiej – zwykle kryminalnej lub przygodowej zagadki. Ewentualnie może być to indywidualny projekt przygotowany specjalnie na życzenie klienta

Jakie przykładowe zadania pojawiają się w grach miejskich?

Zadania integracyjne wykonywane przez Państwa w trakcie gry zależą od scenariusza i rodzaju gry. Niemniej zawsze jest to mieszanka zadań zręcznościowych, logicznych czy wymagających interakcji – zawsze też nastawione są na współpracę i fun w zespole. Zadania zawsze staramy się dobrać odpowiednio do tematyki eventu, struktury i wieku grupy, oraz oczywiście danego scenariusza. To co jest fajne – w większości scenariuszy macie Państwo jakąś “zagadkę główną” do rozwiązania – oprócz więc team buildingu w trakcie zadań, dodatkowo integrujecie się pomiędzy zadaniami.