Gry Miejskie - Wrocław

Nie wiesz, jak urządzić tegoroczną imprezę firmową? Znudziły Ci się zawsze te same standardowe zabawy? Z CityExploring masz to z głowy! Organizacja imprez we Wrocławiu to nasza sprawa, a Ty tylko rozkoszujesz się wspaniałą zabawą.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

 • wykonywać misje;
 • rozwiązywać problemy;
 • pokonywać przeszkody;
 • myśleć poza schematem;
 • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra miejska Wrocław

Nasze ponad dwunastoletnie doświadczenie w organizacji gier miejskich sprawia, że posiadamy zasoby i wiedzę niezbędną, aby zorganizować dla Ciebie niezapomnianą imprezę.

Imprezy (Wrocław i inne miasta) organizowane przez nasz zespół łączą w sobie elementy:

 • Integracji
 • Pracy w zespole
 • Improwizacji
 • Rozwiązywania różnych problemów
 • Pokonywania barier
 • Myślenia poza schematem

Na czym polegają gry miejskie we Wrocławiu?

Zaproś swoich pracowników w podróż dookoła świata pełną przygód. Na swojej trasie spotkacie reprezentantów różnych kultur. Czeka Was między innymi spotkanie z japońską gejszą, skandynawskim wikingiem, hiszpańską tancerką czy Eskimosem. Zdanie graczy to zmierzenie się w kilku konkurencjach i zdobycie wskazówek niezbędnych do rozwiązania zagadki kryminalnej. Organizacja imprez na terenie Wrocławia to jedna z naszych ofert, zapraszamy do kontaktu.

Imprezy firmowe Wrocław

Mamy ponad 700 zorganizowanych imprez na koncie. Działaliśmy nie tylko na terenie Polski, ale również Europy. Nasze usługi mają szeroki zakres, a każdy dostępny scenariusz jest szczegółowo opracowany. Jeżeli klient ma pomysł na inną fabułę rozgrywki, jesteśmy otwarci na propozycje i stworzymy dla niego grę od podstaw. Organizacja imprez we Wrocławiu popularyzujących markę to dobra okazja do większej rozpoznawalność na rynku. Na naszym koncie mamy już między innymi promocję salonów samochodowych, premier filmów czy seriali. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i zapraszamy do kontaktu!

Pytania i Odpowiedzi

Ile osób może wziąć udział w grze? Czy jest limit uczestników?

W grze zwykle bierze udział od kilku do kilkudziesięciu osób. Mieliśmy jednak okazję organizować gry na zlecenie wybranych miast czy instytucji publicznych, w których brało udział po 200-300 osób, a także zlecenia firmowe nawet dla 600 osób. Wszystko zależy od dobrego zaplanowania i pomysłu na grę. W tej kwestii możecie nam zaufać – mamy wiele lat doświadczenia i na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązania logistyczne.

Czy macie doświadczenie w organizacji gier miejskich?

Zaczynaliśmy od organizacji fabularnych gier miejskich i terenowych ponad 13 lat temu jako jedni z pierwszych w Polsce. Zrealizowaliśmy ponad 700 projektów na terenie całego kraju – od Gdańska po Zakopane i od mazurskich jezior po pałace Dolnego Śląska. Naszą specjalizacją są do dzisiaj eventy fabularne, które cechują wyjątkowe pomysły, pomysłowa forma i ogromna dbałość o szczegóły.

Czy organizujecie także inne eventy fabularne?

Organizowaliśmy fabularne eventy w formie premier filmowych – m.in. nominowanego do Oscara filmu animowanego „Twój Vincent” czy „Star Wars: Przebudzenie Mocy”, nietypowe akcje promocyjne jak „WrocLove Hybrid” dla trzech wrocławskich salonów Toyoty, uliczną kampanię promującą głosowanie w Budżecie Partycypacyjnym m. st. Warszawy czy też największy w Polsce escape room we wrocławskiej Hali Stulecia, gdzie grupa śmiałków ratowała z opresji pisarza Marka Krajewskiego. Na zlecenie klienta przygotujemy dowolny event – dla nas liczy się pomysł oraz efektowne wykonanie.