Gry Miejskie - Świdnica

Nie masz pomysłu na kolejny firmowy event? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wykorzystane? Czujesz, że nie ogarniesz tego sam? Zaufaj nam, organizacja imprez w Świdnicy – to nasza specjalność.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry miejskie!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra miejska Świdnica – doskonała rozrywka

Gry miejskie w Świdnicy są popularne od kilku lat. Imprezy firmowe w Świdnicy mogą przybierać wiele form np. wspomniane gry miejskie – poszukiwanie śladów popularnych postaci, odkrywanie historii lokalnych browarów czy zabytków. Dobry scenariusz takiej gry to podstawa udanej integracji. Na CityExploring posiadamyy gotowe scenariusze, ale także jesteśmy w stanie przygotować scenariusz indywidualny stworzony specjalnie dla naszego klienta. Imprezy integracyjne w Świdnicy w formie takich gier sprawdzają się doskonale. Organizacja eventów to doskonała rzecz szczególnie dla firm, które chcą zintegrować pracowników.

Zadbamy o wszystko

Specjaliści dbają o ciekawy scenariusz gry miejskiej. Może to być gra pełna zwrotów akcji, opisująca historię danego miejsca, motywująca do udziału fajnymi nagrodami. Warto o tym pamiętać, ponieważ gry tego rodzaju sprawiają mnóstwo radości oraz przekładają się na pełne zadowolenie uczestników. Przeważnie kilkuosobowe grupy bawią się, wykonując zadania i rywalizując z innymi zespołami. Zwiedzanie Świdnicy nie musi być nudne – gra miejska daje ku temu doskonałą okazję by na nowo odkryć tajemnice tego miasta!

Pytania i Odpowiedzi

Dlaczego warto zorganizować grę miejską z nami?

Zawsze dbamy o pełną oprawę naszych gier miejskich lub gier terenowych – zapewniamy sprawdzonych aktorów-animatorów, bazę własnych kostiumów, profesjonalną charakteryzację, specjalnie przygotowane graficznie materiały dla graczy czy elementy zadań. Wszystko po to by gry takie były jak film, w którym to uczestnicy zagrają główne role.

Co wyróżnia gry miejskie w Waszym wykonaniu?

Gry fabularne – miejskie i terenowe – to nasz sztandarowy produkt, który wprowadziliśmy jako jedni z pierwszych w Polsce i w którym mamy już kilkanaście doświadczenia. Nasze gry w założeniu są jak film, w którym to Państwo gracie główne role – przenosimy was w czasie lub do wymyślonych krain, gdzie spotykacie aktorów wcielających się w postacie ze świata gry. Wyróżniają nas autorskie scenariusze, dopracowane materiały i kostiumy oraz profesjonalni aktorzy wcielający się w role postaci w grze terenowej.

Czy uczestnicy gier też muszą się przebierać?

Nie ma takiej potrzeby. Uczestnicy gry oczywiście mogą się przebrać, jeśli mają na to ochotę. 🙂 Zwykle jednak to aktorzy na trasie gry są przebrani, a uczestnicy zabawy grają we własnych ubraniach. Wcielanie się w jakąś rolę np. szpiegów czy detektywów jest w naszych grach bardziej symboliczne.