Gry Miejskie - Jugowice

Nie masz pomysłu na kolejne firmowe wydarzenie? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego na własną rękę? Zaufaj nam, organizacja imprez w Jugowicach – to nasza bajka.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Twoją osobę!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest integracja. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra miejska – Jugowice

Jeśli kiedykolwiek czułeś się przykuty do biurka, wyobraź sobie, że możesz na chwilę o tym zapomnieć, oddając się grom miejskim w Jugowicach! Dwanaście lat temu zorganizowaliśmy naszą pierwszą spontaniczną i ekscytującą przygodę miejską. Od tego czasu stale organizujemy imprezy firmowe w całej Polsce. Nasze szkolenia i warsztaty rozwoju osobistego są idealne dla firm, które chcą, aby ich pracownicy byli bardziej otwarci na siebie i bardziej zżyci. Wykorzystujemy unikalne scenariusze przygotowywane na życzenie, aby dopasować się do potrzeb jednostek, grup lub zespołów. Oderwij się od rutyny w pracy i wybierz się na spacer wykonując po drodze niezliczoną ilość rozwijających zadań.

Organizacja eventów w Jugowicach

Przygotuj się na najlepszą okazję do zintegrowania swoich pracowników i klientów. Dołącz do nas w grze “Era Superbohatera” lub w grze opartej o lokalne tradycje i legendy. Drużyny będą poruszać się po ulicach Jugowic rozwiązując zagadki lub odkrywając ukryte tajemnice. Zapoznaj się z dostępnymi na naszej stronie scenariuszami gier miejskich lub po prostu skontaktuj się z nami, jeśli szukasz czegś “szytego na miarę”.

Pytania i Odpowiedzi

Ile czasu potrzebujecie na zorganizowanie gry miejskiej?

Zwykle organizacja gry miejskiej czy terenowej wg. gotowego scenariusza powinna zostać potwierdzona 2-3 tygodnie przed planowaną realizacją. W wyjątkowych sytuacjach potrzebujemy więcej czasu – zwykle w przypadku nowego, stworzonego na zamówienie scenariusza czy nieznanej nam lokalizacji.

Czy uczestnicy gier też muszą się przebierać?

Nie ma takiej potrzeby. Uczestnicy gry oczywiście mogą się przebrać, jeśli mają na to ochotę. 🙂 Zwykle jednak to aktorzy na trasie gry są przebrani, a uczestnicy zabawy grają we własnych ubraniach. Wcielanie się w jakąś rolę np. szpiegów czy detektywów jest w naszych grach bardziej symboliczne.

Czy każda gra miejska lub terenowa działa w ten sam sposób?

Nasze gry miejskie i terenowe organizujemy w oparciu o wybrany teren, liczbę osób a często konkretne wymagania klienta, dlatego można powiedzieć, że właściwie każda gra jest inna. Mamy pewien model gry miejskiej lub terenowej, według którego standardowo organizujemy nasze gry z udziałem aktorów. Możemy także stworzyć grę w oparciu o urządzenia mobilne, grę w formie wyścigu przypominającego znany format telewizyjny czy grę bezobsługową, w której każdy bierze udział kiedy sam chce.