Gry Miejskie - Jelenia Góra

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wymyślone? Czujesz, że nie ogarniesz tego sam? Zaufaj nam, organizacja imprez w Jeleniej Górze– to nasza bajka.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z okolicznościami, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem zerkając, to czas byś odkrył nasze gry miejskie!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając mnóstwo eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Twoją firmę!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest integracja. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w drużynie. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gry Miejskie w Jeleniej Górze

W grach miejskich możesz biegać po ulicach i uciekać przed zombie, znaleźć ukryte skarby w kraju ogarniętym wojną lub spróbować swoich sił w ucieczce z więzienia. To nie tylko angażuje uczestników, ale także stanowi rozwiązanie dla firm, które mogą wykorzystać je jako narzędzia edukacyjne, a jednocześnie dobrze się bawić i oderwać pracowników od biurka czy warsztatu. Dodatkowo, jest to idealne rozwiązanie dla organizacji, które chcą wspierać budowanie więzi w zespole. Gry są planowane indywidualnie dla każdego klienta, a w razie potrzeby dostarczane są rekwizyty i inne gadżety.

Imprezy firmowe – Jelenia Góra

Wybierz się do miasta na zabawę! To wydarzenie organizowane przez City Exploring wędruje przez zabytkową Jelenią Górę i jest organizowane zgodnie z potrzebami Twojej firmy. To najlepszy sposób na lepszą niż kiedykolwiek integrację pracowników. Te wyjątkowe gry organizujemy w Polsce już od 12 lat i do tej pory na swoim koncie mamy ponad 700 sfinalizowanych wydarzeń. Idealne rozwiązanie dla firm i organizacji, które chcą sprawdzić nowy sposób na team-building.

Pytania i Odpowiedzi

Czy mogę zorganizować grę miejską np. w czasie pikniku firmowego?

Gra terenowa to bardzo elastyczny produkt. Kolejne punkty zadaniowe zajmują niewiele miejsca, a fakt, że zespoły grają w rozproszeniu sprawia, że gry doskonale się sprawdzają nie tylko na terenie miast czy dużych terenów, ale także w obiektach zamkniętych. Mamy doświadczenie w organizacji gier na terenie hoteli, w obrębie jednego parku czy placu piknikowego. Dopasujemy tu formułę przebiegu do miejsca i liczby uczestników takiej gry terenowej.

Ile standardowo trwa gra miejska?

Gry miejskie w naszym wykonaniu trwają zwykle minimum 2 godziny i obejmują co najmniej kilka punktów zadaniowych, którymi opiekują się aktorzy wcielający się w postacie ze świata fabuły gry. Gry fabularne mogą trwać kilka godzin, cały dzień, a nawet kilka dni. Wszystko zależy od waszych oczekiwań, ale też rozmiaru grupy, pomysłów czy budżetu.

Dla ilu osób możecie zorganizować grę fabularną?

Organizujemy gry miejskie i terenowe dla grup od kilku do kilkuset osób, a w wyjątkowych przypadkach nawet dla jednej osoby. Wszystko zależy od pomysłu i budżetu. Mieliśmy przyjemność zorganizować wyjątkową grę miejską na urodziny dla jednej osoby, gdzie wkręcona osoba poszukiwała rzekomo porwanego męża, a także wielkie całodniowe gry terenowe w górach, w których brało udział nawet 600 osób.