Gry Miejskie - Gniew

Nie masz pomysłu na kolejny firmowy event? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wykorzystane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Gniewie – to nasza bajka.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z okolicznościami, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście wspaniałych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Twoją osobę!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy gracz ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w drużynie. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gra miejska – Gniew

City Exploring to innowacyjna firma zajmująca się organizacją eventów z siedzibą w Polsce. Jeśli szukasz świeżych pomysłów, które dodadzą energii Twoim pracownikom – dobrze trafiłeś. Nasze gry miejskie wywołały uśmiech na niejednej twarzy i pomogły zintegrować wiele zespołów. Jesteśmy dumni nie tylko z naszego ogromnego doświadczenia, ale także z naszej kreatywności, ponieważ każdy scenariusz dostosowujemy do potrzeb każdego klienta tak, aby zapewnić mu całkowicie unikalne doświadczenie. Nieważne czy wewnątrz czy na zewnątrz, z grupami 10 osób czy ponad 500 osób, zajmiemy się wszystkim za Ciebie!

Imprezy firmowe – Gniew

Nie potrzebujesz wakacji, aby zacząć imprezować. Każdy czas jest dobry, aby wyciągnąć zespół z biura na nowe doświadczenia. Jest wiele scenariuszy, które możesz zorganizować w zależności od tego, co odpowiada potrzebom Twojej firmy lub organizacji. Mamy zorganizowanych ponad 700 gier w portfolio, każda z nich może mieć swoją unikalną fabułę osadzoną w Gniewie! Przygotuj się na zabawę z City Exploring!

Pytania i Odpowiedzi

Czy macie doświadczenie w organizacji gier miejskich?

Zaczynaliśmy od organizacji fabularnych gier miejskich i terenowych ponad 13 lat temu jako jedni z pierwszych w Polsce. Zrealizowaliśmy ponad 700 projektów na terenie całego kraju – od Gdańska po Zakopane i od mazurskich jezior po pałace Dolnego Śląska. Naszą specjalizacją są do dzisiaj eventy fabularne, które cechują wyjątkowe pomysły, pomysłowa forma i ogromna dbałość o szczegóły.

Na czym polega fabuła w grze miejskiej czy terenowej?

Większość naszych scenariuszy posiada fabułę kryminalną lub przygodową, która angażuje uczestników emocjonalnie. Gracze zdobywają ślady, przesłuchują świadków i wspólnie dochodzą rozwiązania głównej zagadki (np. znalezienia skarbu, odkrycia tajemnicy, znalezienia mordercy). U każdego aktora-animatora na trasie gry oczywiście macie Państwo zadanie team buildingowe do wykonania. Tworzymy gry fabularne – miejskie i terenowe – oparte o przygodowe lub kryminalne scenariusze, których celem jest wspólna zabawa, integracja lub rywalizacja między drużynami oraz przede wszystkim przeżycie niezapomnianej przygody.

Czy gra miejska lub terenowa to dobry pomysł na integrację?

Gry miejskie i terenowe to doskonały sposób na integrację zespołu. Uczestnicy dzięki wciągającej fabule i interakcji z aktorami angażują się emocjonalnie – integrują się nie tylko w trakcie wykonywania zadań ale także „pomiędzy” rozwiązując po drodze zagadkę postawioną na początku gry.