Gry Miejskie - Głogów

Nie masz pomysłu na kolejne firmowe wydarzenie? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wykorzystane? Czujesz, że nie ogarniesz tego na własną rękę? Zaufaj nam, organizacja imprez w Głogowie – to nasza bajka.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z okolicznościami, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Twoją osobę!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest integracja połączona z zabawą. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gra miejska – Głogów

Chcesz stworzyć dla swoich pracowników atmosferę zabawy i pokazać im, że warto czasami się wyluzować? Nie jesteś sam! Oddajemy do Twojej dyspozycji kreatywne i wciągające gry miejskie, które sprawiają, że wszystko znów nabierze świeżości. Nasz zespół ds. gier ma doświadczenie, kreatywność i pasję, której potrzebujesz, aby postawić pracowników na nogi. Baw się dobrze w Głogowie grając w jedną z wielu różnych gier, takich jak Przygoda w PRL czy Śmierć w Dyskotece bez utraty produktywności. Przygotuj się na interaktywną przygodę, podczas której zrobimy wszystko, aby potrzeby Twojej firmy zostały spełnione bez zarzutu.

Imprezy firmowe – Głogów

Wyzwól swój umysł i kreatywność dzięki grom miejskim w Głogowie. Wydobądź ze swoich pracowników to, co najlepsze, organizując imprezy integracyjne lub firmowe razem z City Exploring! Mamy 12 lat doświadczenia w organizowaniu różnych eventów firmowych I potrafimy sprostać indywidualnym wymaganiom klientów.

Pytania i Odpowiedzi

Czy można zorganizować grę miejską w trakcie pandemii COVID-19??

Oferujemy w pełni bezpieczne fabularne gry miejskie i gry terenowe jako team building dla pracowników. Nasze gry są dostosowane do aktualnych obostrzeń i realizowane z uwzględnieniem wewnętrznej polityki danej firmy odnośnie spotkań w grupach. Zapewniamy środki do dezynfekcji, a cały event zaplanujemy tak, by zachować dystans między drużynami.

Czy macie doświadczenie w organizacji gier miejskich?

Zaczynaliśmy od organizacji fabularnych gier miejskich i terenowych ponad 13 lat temu jako jedni z pierwszych w Polsce. Zrealizowaliśmy ponad 700 projektów na terenie całego kraju – od Gdańska po Zakopane i od mazurskich jezior po pałace Dolnego Śląska. Naszą specjalizacją są do dzisiaj eventy fabularne, które cechują wyjątkowe pomysły, pomysłowa forma i ogromna dbałość o szczegóły.

Mam własny pomysł na scenariusz gry terenowej. Czy mogę go z Wami zrealizować?

Pewnie! Na zamówienie klienta stworzymy dowolny scenariusz gry. Marzy Wam się przygoda w świecie fantasy? Nie ma sprawy. Wasi pracownicy zagrywają się w Fallout? Stworzymy świat w klimacie postapo. Chcecie edukować o ekologii? Ożywimy drzewa i kwiaty. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – ogranicza nas jedynie wyobraźnia.