Gry Miejskie - Bystrzyca Kłodzka

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Bystrzycy Kłodzkiej – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra miejska – Bystrzyca Kłodzka

Praca jest ciężka i masz wrażenie, że przez najbliższe kilka miesięcy świat będzie kręcił się wokół Twojej prac? Nie martw się! Mamy właśnie to, czego potrzebujesz, aby wrócić na szczyt. Nasze gry miejskie w Bystrzycy Kłodzkiej całkowicie zmienią Twój ponury nastrój w kreatywnego Supermana, który wraz ze swoim zespołem może stawić czoła wszystkiemu! Szkolenie prowadzone przez naszych profesjonalnych Producentów Gier, to wydarzenie odpowiednie zarówno dla zespołów firmowych, jak i turystycznych grup odwiedzających Dolny Śląsk. Łączenie ludzi poprzez zabawę i wyobraźnię to czas, w którym eventy są postrzegane jako potężne narzędzie zwiększające socjalizację i umiejętności dynamicznego myślenia – w każdym wieku.

Bystrzyca Kłodzka – Imprezy Firmowe

Marzysz o eksploracji miasta? To jest opcja idealna dla Ciebie! Stworzymy dla Ciebie scenariusz eksploracji na miarę Twoich potrzeb i przebierzemy się za odpowiednie postacie (w zależności od scenariusza). Być może będziemy dziennikarzami kontaktującymi się z czujną grupą aktywistów, albo po prostu będziemy się dobrze bawić w inny szalony sposób. Wszystkie rekwizyty i atrakcje są wliczone w cenę, więc o nic więcej nie musisz się martwić

Pytania i Odpowiedzi

Czy w Waszych grach terenowych są nagrody?

Kwestie nagród w naszych grach miejskich i grach terenowych każdorazowo omawiamy z klientem. Zwykle zapewniamy nagrodę dla jednej najlepszej drużyny w wycenie gry. Wyróżnienia dla pozostałych uczestników zabawy lub pamiątkowe gadżety są kwestią indywidualnych ustaleń.

Czy organizujecie gry miejskie dla szkół i przedszkoli?

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do grup firmowych, zorganizowanych grup turystycznych oraz instytucji publicznych zainteresowanych zorganizowaniem gry miejskiej czy terenowej na wybrany temat. Zwykle nie obsługujemy gier szkolnych z racji na specyfikę naszego produktu.

Czy gra miejska może służyć jako promocja marki lub produktu?

Gry miejskie i terenowe to doskonały pomysł na promocję wybranej marki lub produktu. Stworzymy od zera autorski scenariusz, który pomoże Wam wypromować dowolny produkt. organizowaliśmy już gry z okazji otwarcie salonów samochodowych, promocji budżetu partycypacyjnego, premier filmów i seriali czy produktów naszych klientów np. samochodów z napędem hybrydowym. Z racji swej elastycznej formuły, gry fabularne doskonale się tu sprawdzają.