Gry Miejskie - Racibórz

Zastanawiasz się, gdzie i jak odbyć imprezę firmową w tym roku? Czujesz się znużony na samą myśl, że znów będziecie celować piankowymi strzałami w zegar ścienny, jak w tamtym? Zapomnij o nudzie i o wszelkich kłopotach, które niesie ze sobą organizacja imprez w Raciborzu. Zajmiemy się tym my, a więc będzie wesoło!

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry miejskie!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gra miejska – Racibórz

Organizowanie imprez firmowych z wykorzystaniem gier miejskich to świetny sposób na zapoznanie obecnych pracowników i nowych pracowników z kulturą Twojej organizacji.

Nasz zespół wspólnie z Tobą zaplanuje idealną imprezę dla Twojej firmy, dopasowując ją zarówno tematycznie, jak i lokalizacyjnie, tak aby pracownicy poznali prawdziwy smak życia w mieście, a jednocześnie czuli się bezpiecznie i pewnie.

Imprezy firmowe – Racibórz

Mamy w tym doświadczenie: organizujemy imprezy firmowe tego typu od wielu lat, zapewniając doskonałe wrażenia firmom w całej Polsce. Wychodzimy poza oczekiwania – zapewniamy również rekwizyty i kostiumy, starannie przygotowując każdy scenariusz indywidualnie dla potrzeb klienta. Zadzwoń do nas już dziś!

Pytania i Odpowiedzi

Jakie przykładowe zadania pojawiają się w grach miejskich?

Zadania integracyjne wykonywane przez Państwa w trakcie gry zależą od scenariusza i rodzaju gry. Niemniej zawsze jest to mieszanka zadań zręcznościowych, logicznych czy wymagających interakcji – zawsze też nastawione są na współpracę i fun w zespole. Zadania zawsze staramy się dobrać odpowiednio do tematyki eventu, struktury i wieku grupy, oraz oczywiście danego scenariusza. To co jest fajne – w większości scenariuszy macie Państwo jakąś “zagadkę główną” do rozwiązania – oprócz więc team buildingu w trakcie zadań, dodatkowo integrujecie się pomiędzy zadaniami.

Czy uczestnicy gier też muszą się przebierać?

Nie ma takiej potrzeby. Uczestnicy gry oczywiście mogą się przebrać, jeśli mają na to ochotę. 🙂 Zwykle jednak to aktorzy na trasie gry są przebrani, a uczestnicy zabawy grają we własnych ubraniach. Wcielanie się w jakąś rolę np. szpiegów czy detektywów jest w naszych grach bardziej symboliczne.

Czy w grach miejskich jest limit uczestników?

W grze zwykle bierze udział od kilku do kilkudziesięciu osób. Mieliśmy jednak okazję organizować gry na zlecenie wybranych miast czy instytucji publicznych, w których brało udział po 200-300 osób, a także zlecenia firmowe nawet dla 600 osób. Wszystko zależy od dobrego zaplanowania i pomysłu na grę. W tej kwestii możecie nam zaufać – mamy wiele lat doświadczenia i na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązania logistyczne.