divi discount
google maps embed responsive

Gry Miejskie - Chorzów

Impreza firmowa może stać się prawdziwym wyzwaniem, szczególnie przy większym gronie współpracowników. Jak zrobić, żeby było to naprawdę miłe dla wszystkich wydarzenie? Organizacja imprez w Chorzowie już nie stanowi problemu, ponieważ istnieje CityExploring!

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry miejskie!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim zatrudnionym tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gry miejskie i imprezy firmowe (Chorzów) – co oferujemy

Podróżując z naszymi eventami po całej Polsce już od 12 lat, odwiedziliśmy dziesiątki miast, zorganizowaliśmy setki gier. Każdy, kto bawił się z nami, został zadowolony. Spróbuj i Ty – organizacja eventów w Chorzowie stanowi część naszej obszernej oferty.

Umiemy połączyć żywą improwizację z rzetelnym przygotowaniem każdego ważnego drobiazgu. Pomagają nam organizować niepowtarzalne imprezy integracyjne w Chorzowie:

  • unikawote fabuły, tworzone przez naszych autorów;
  • charyzma współpracujących z nami zawodowych aktorów;
  • wykwintne dekoracje, starannie opracowane dla odpowiedniego klimatu.

Sprawia to, że wszędzie, gdzie przychodzimy, jest wesoło. I nieważne, czy będzie to imprezka w biurze, uczta w restauracji czy gra w terenie. Chociaż nasza ulubiona metoda na zabawę i team building – to gra miejska w Chorzowie. Zaraz zrozumiesz, dlaczego.

Jak wygląda gra miejska (Chorzów)

W mieście na ulicy Głównej zabito znanego lekarza. Niektórzy podejrzewają policjanta. Ale prawdziwego mordercę… znajdziesz właśnie Ty! A może wolisz ścigać nazistów, szperających w soboty po Parku Ludowym? Uwierz, że w naszych grach miejskich możliwe jest wszystko!

Na początku uczestnicy zabawy zostaną podzieleni na drużyny. Każda dostanie zestaw narzędzi i instrukcję z algorytmem zadań. A dalej zaczyna się niesamowita przygoda na przestrzeni miasta, które niby znaliście wcześniej, ale teraz odkryjecie na nowo.

Jakie korzyści dadzą Wam gry miejskie w Chorzowie

Zabawa – źródło kultury. Słyszeliście? Huizinga powiedział. Co nie koniecznie oznacza, że sama zabawa ma być „kulturalna”. Może być wręcz dzika, ale to właśnie z niej wywodzi się każde wysoce zorganizowane zachowanie.

Gry teambuildingowe uczą Twój zespół działać razem według określonych reguł dla wykonania wspólnego zadania. Jednocześnie pozostawiając miejsce na wyjście w razie potrzeby poza ustalone schematy– dla osiągnięcia jeszcze lepszych efektów.

Mówiąc prościej: bawiąc się, budujesz firmę Twoich marzeń z CityExploring!

Pytania i Odpowiedzi

Czy organizujecie gry miejskie dla szkół i przedszkoli?

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do grup firmowych, zorganizowanych grup turystycznych oraz instytucji publicznych zainteresowanych zorganizowaniem gry miejskiej czy terenowej na wybrany temat. Zwykle nie obsługujemy gier szkolnych z racji na specyfikę naszego produktu.

Czy można zorganizować grę miejską w trakcie pandemii COVID-19??

Oferujemy w pełni bezpieczne fabularne gry miejskie i gry terenowe jako team building dla pracowników. Nasze gry są dostosowane do aktualnych obostrzeń i realizowane z uwzględnieniem wewnętrznej polityki danej firmy odnośnie spotkań w grupach. Zapewniamy środki do dezynfekcji, a cały event zaplanujemy tak, by zachować dystans między drużynami.

Czy gra miejska może służyć jako promocja marki lub produktu?

Gry miejskie i terenowe to doskonały pomysł na promocję wybranej marki lub produktu. Stworzymy od zera autorski scenariusz, który pomoże Wam wypromować dowolny produkt. organizowaliśmy już gry z okazji otwarcie salonów samochodowych, promocji budżetu partycypacyjnego, premier filmów i seriali czy produktów naszych klientów np. samochodów z napędem hybrydowym. Z racji swej elastycznej formuły, gry fabularne doskonale się tu sprawdzają.