Gry Miejskie - Gliwice

Czujesz, że przyszedł czas na zmiany? Chcesz spróbować czegoś niezwykłego, aby czerpać inspiracje dla rozwoju swojego teamu, a co za tym idzie biznesu? Organizacja imprez w Gliwicach z CityExploring niewątpliwie będzie ich źródłem. CityExploring - inspirujemy pozytywnie.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gry miejskie i imprezy firmowe (Gliwice) – co oferujemy

W ciągu kilkunastu lat przeprowadziliśmy setki gier w dziesiątkach polskich i zagranicznych miast. Organizacja eventów w Gliwicach również jest w naszej mocy!

A mocy nam dodają:

  • fascynujące scenariusze własnego autorstwa;
  • utalentowani zawodowi aktorzy, współpracujący z nami od lat;
  • perfekcyjne dekoracje czy kostiumy, tworzone specjalnie pod nasze gry.

Z takim zapleczem imprezy integracyjne w Gliwicach organizujemy na poziomie, z którego jesteśmy dumni. Szukasz niesztampowego pomysłu na uatrakcyjnienie firmowego wyjścia, tak by nie była to jedynie kolacja w restauracji czy wycieczka za miasto? Idealnie! Zaufaj nam, a zobaczysz że team building to doskonały pomysł na imprezę dla całego waszego zespołu.

Nie możemy zaprzeczyć, że naszą ulubioną zabawą, którą oferujemy firmom i organizacjom, jest gra miejska w Gliwicach. Dlaczego? Poniżej odkryjesz tylko kilka powodów!

Jak wygląda gra miejska (Gliwice)

Gliwice – wspaniałe górnośląskie miasto, w którym znajdziesz wszystko. Może poza odrobiną magii… Ale od czego jesteśmy my! Wyobraź sobie, że przy fontannie z trzema faunami spotkasz nagle żywą meluzynę. A co gdyby pod arkadą Ratusza snuły się beboki? Przywołuje to uśmiech? Dokładnie takie emocje zafundujemy Wam w czasie gry miejskiej z CityExploring.

Skoro nasi przodkowie wierzyli w takie istoty, to czemu my nie moglibyśmy w nie uwierzyć chociaż na chwileczkę – celem dobrej zabawy? Uczestnicy gry otrzymują od nas materiały i wskazówki, by następnie przenieść się do krainy wyobraźni, gdzie czekać będzie specjalna misja – oczywiście naszego autorstwa!

Jakie korzyści dadzą Wam gry miejskie w Gliwicach

Nierzadko człowiek zmienia pracę nie dlatego, że nowa jest lepsza, tylko że jest nowa. Jeśli chcesz na dłużej utrzymać dobrych pracowników, regularnie dawaj im możliwość doświadczania czegoś nowego. Oczywiście te nowe doświadczenia muszą być pozytywne – takie pomogą zbudować lepszy zespół, który chętnie pracuje na wspólny sukces. Takim doświadczeniem będzie na pewno dobrze zorganizowana impreza firmowa.

Gry miejskie w Gliwicach pozwolą Tobie i Twoim współpracownikom na nowo odkryć własny potencjał. Powiedz, jaki temat jest najbardziej aktualny dla Waszego rozwoju, a dobierzemy odpowiednią grę albo nawet stworzymy nową, dopasowaną do waszych indywidualnych potrzeb.

Spójrz na biznes pod nowym kątem z CityExploring.

Pytania i Odpowiedzi

Czy mogę zorganizować grę miejską np. w czasie pikniku firmowego?

Gra terenowa to bardzo elastyczny produkt. Kolejne punkty zadaniowe zajmują niewiele miejsca, a fakt, że zespoły grają w rozproszeniu sprawia, że gry doskonale się sprawdzają nie tylko na terenie miast czy dużych terenów, ale także w obiektach zamkniętych. Mamy doświadczenie w organizacji gier na terenie hoteli, w obrębie jednego parku czy placu piknikowego. Dopasujemy tu formułę przebiegu do miejsca i liczby uczestników takiej gry terenowej.

Mam własny pomysł na scenariusz gry terenowej. Czy mogę go z Wami zrealizować?

Pewnie! Na zamówienie klienta stworzymy dowolny scenariusz gry. Marzy Wam się przygoda w świecie fantasy? Nie ma sprawy. Wasi pracownicy zagrywają się w Fallout? Stworzymy świat w klimacie postapo. Chcecie edukować o ekologii? Ożywimy drzewa i kwiaty. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Jak duże macie doświadczenie w realizacji gier miejskich?

Zaczynaliśmy od organizacji prostych gier miejskich i terenowych ponad 13 lat temu jako jedni z pierwszych w Polsce. Mamy przez to niezbędne doświadczenie i renomę. Zrealizowaliśmy ponad 700 projektów na terenie całego kraju – od Gdańska po Zakopane i od mazurskich jezior po pałace Dolnego Śląska. Naszą specjalizacją są do dzisiaj eventy fabularne, które cechują wyjątkowe pomysły, pomysłowa forma i ogromna dbałość o szczegóły.