Gry Miejskie - Ogrodzieniec

Nie masz pomysłu na kolejne firmowe wydarzenie? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wykorzystane? Czujesz, że nie ogarniesz tego sam? Zaufaj nam, organizacja imprez w Ogrodzieńcu – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gra miejska – Ogrodzieniec

Czy chcesz, aby Twoi pracownicy byli bardziej produktywni? Chcesz, aby pracowali lepiej jako zespół oraz miekszy większą motywację? Przekonaj ich imprezą firmową w Ogrodzieńcu! Pomożemy zorganizować każdą formę imprezy, od warsztatów integracyjnych, przez szkolenia firmowe, konferencje, po klasyczny team building. Dzięki naszemu 13-letniemu doświadczeniu i ponad 700 zorganizowanych wcześniej zabawach klienci zawsze otrzymają rozwiązanie, którego szukali.

Imprezy firmowe – Ogrodzieniec

Możemy zaproponować Ci także gry miejskie w różnych formach – różnorodne zadania teambuilding nastawione na współpracę w których każdy znajdzie coś dla siebie, scenariusze w których nagradzamy uczestników za zdobywanie wskazówek i rozwiązywanie intrygi na każdym etapie. Proponujemy także wyjątkową Grę Miejską rozgrywaną w ruinach starego Zamku Ogrodzieniec w stylu współczesnej kryminalnej intrygi lub historycznej gry w klimacie Wiedźmina – Spisek Czarny Płaszczy!  W naszych grach wykorzystujemy wyjątkowe otoczenie w Ogrodzieńcu stawiając na niezapomniane interakcje i eksplorację znanego dziś na całym świecie obiektu ! Zainteresowany? Zadzwoń do nas już dziś!

Przykładowy scenariusz zrealizowanej przez nas gry miejskiej w Ogrodzieńcu znajdziesz tutaj: https://exploring.pl/event/team-building-gra-terenowa-zamek-ogrodzieniec/

Pytania i Odpowiedzi

Czy w Waszych grach terenowych są nagrody?

Kwestie nagród w naszych grach miejskich i grach terenowych każdorazowo omawiamy z klientem. Zwykle zapewniamy nagrodę dla jednej najlepszej drużyny w wycenie gry. Wyróżnienia dla pozostałych uczestników zabawy lub pamiątkowe gadżety są kwestią indywidualnych ustaleń.

Czy organizujecie także gry bez aktorów?

Tak. Zdarza nam się organizować gry oparte o aplikacje mobilne czy specjalną platformę online, na której uczestnicy wypełniają kolejne wyzwania-challenge, realizowane samodzielnie w przestrzeni miejskiej. Wszystko zależy tutaj od ustaleń z naszym klientem.

Czy uczestnicy gier muszą mieć wiedzę o danym mieście?

Uczestnicy naszych gier miejskich i terenowych nie muszą nic wiedzieć przed rozpoczęciem zabawy. Bardzo często organizujemy gry dla grup zorganizowanych z innych miast czy krajów. Przygotowujemy wszelkie niezbędne materiały i informacje, zaopatrujemy grupę w mapy i wskazówki, a nad całością przebiegu gry terenowej zawsze czuwa nasz koordynator. Wszystko, co jest wam potrzebne to pozytywne nastawienie i dobry humor.