divi discount
google maps embed responsive

Gry Miejskie - Bytom

Impreza firmowa kojarzy Ci się z łamigłówką w rodzaju „jeśli ilość pracowników pomnożyć na godziny imprezowania, to ile wyjdzie nudy”? W takim razie organizacja imprez w Bytomiu nie jest Twoim konikiem. Ale jest naszym!

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gry miejskie i imprezy firmowe (Bytom) – co oferujemy

Już ponad 13 lat Polskie firmy organizują imprezy z pomocą CityExploring. Bez przerwy rośnie ilość miast, w których organizujemy wydarzenia. Gry miejskie, które przeprowadziliśmy, można liczyć w setkach. I każdy dotknięty naszą magią zabawy cieszył się ze współpracy z nami. Wkrótce dotknie i Ciebie: organizacja eventów w Bytomiu już jest w naszej ofercie!

Nasz przepis na udaną imprezę = szalone zaangażowanie + rozsądne zorganizowanie. Imprezy integracyjne w Bytomiu przygotowujemy w sposób zawodowy, wykorzystując:

  • własne scenariusze,
  • profesjonalnych aktorów,
  • klimatyczne dekoracje.

Z takim zapleczem potrafimy rozbawić Ciebie i Twoich pracowników czy to w biurze, czy w mieście. Gra miejska w Bytomiu na pewno urozmaici Wasze sposoby wspólnego odpoczynku i inne team buildingowe działania.

Jak wygląda gra miejska (Bytom)

Czy marzyłeś kiedyś w dzieciństwie być szpiegiem, śledzić ważną osobę, przemieszczającą się w tłumie na Rynku? A może chciałeś znaleźć pęknięcie w czasoprzestrzeni, powiedzmy, na ulicy Dworcowej, bo dlaczego nie tam? Właśnie podobne fantazje inspirują nas do tworzenia gier miejskich!

W nich możesz zostać kim chcesz i spotkać kogo chcesz i to na przestrzeni swojego miasta. Odkryj na nowo dobrze Ci znane ulice, a nawet samego siebie i swój zespół!

Przed początkiem gry dostaniecie instrukcję i akcesoria, a dalej każda drużyna musi poradzić sobie z zadaniami na swej drodze sama. Czy zdołacie osiągnąć swój cel i kto wykona to jako pierwszy? Czas pokaże.

Jakie korzyści dadzą Wam gry miejskie w Bytomiu

Gra jak podróż – odmienia człowieka. Nigdy nie wraca z niej taki sam, jak dotąd, tylko wzbogacony o nowe przeżycia. A nowe przeżycia to nowa wiedza i nowe umiejętności.

Gry, które opracowaliśmy dla teambuildingu, uczą zespołowej pracy, wytrwałości i pomysłowości w wykonywaniu zadań. A na potrzebę klienta wprowadzamy w nasze zabawy także elementy edukacyjno-szkoleniowe.

Dlatego CityExploring to nie tylko rozrywka, ale inwestycja w rozwój Twojej firmy. Spróbuj, a nie pożałujesz.

Pytania i Odpowiedzi

Ile osób może wziąć udział w grze? Czy jest limit uczestników?

W grze zwykle bierze udział od kilku do kilkudziesięciu osób. Mieliśmy jednak okazję organizować gry na zlecenie wybranych miast czy instytucji publicznych, w których brało udział po 200-300 osób, a także zlecenia firmowe nawet dla 600 osób. Wszystko zależy od dobrego zaplanowania i pomysłu na grę. W tej kwestii możecie nam zaufać – mamy wiele lat doświadczenia i na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązania logistyczne.

Czy macie doświadczenie w organizacji gier miejskich?

Zaczynaliśmy od organizacji fabularnych gier miejskich i terenowych ponad 13 lat temu jako jedni z pierwszych w Polsce. Zrealizowaliśmy ponad 700 projektów na terenie całego kraju – od Gdańska po Zakopane i od mazurskich jezior po pałace Dolnego Śląska. Naszą specjalizacją są do dzisiaj eventy fabularne, które cechują wyjątkowe pomysły, pomysłowa forma i ogromna dbałość o szczegóły.

Czy organizujecie także inne eventy fabularne?

Organizowaliśmy fabularne eventy w formie premier filmowych – m.in. nominowanego do Oscara filmu animowanego „Twój Vincent” czy „Star Wars: Przebudzenie Mocy”, nietypowe akcje promocyjne jak „WrocLove Hybrid” dla trzech wrocławskich salonów Toyoty, uliczną kampanię promującą głosowanie w Budżecie Partycypacyjnym m. st. Warszawy czy też największy w Polsce escape room we wrocławskiej Hali Stulecia, gdzie grupa śmiałków ratowała z opresji pisarza Marka Krajewskiego. Na zlecenie klienta przygotujemy dowolny event – dla nas liczy się pomysł oraz efektowne wykonanie.