Gra Miejska - Katowice

Czy wiesz, że Katowice znajdują się na liście miast o znaczeniu globalnym, tworzonej i co roku aktualizowanej przez Globalization and World Cities Research Network? A wiesz, że z CityExploring organizacja imprez w Katowicach też przybiera globalnego wymiaru?

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry miejskie!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

 • wykonywać zadania;
 • rozwiązywać problemy;
 • pokonywać przeszkody;
 • myśleć poza schematem;
 • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim zatrudnionym tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gry miejskie i imprezy firmowe (Katowice) – co oferujemy

Organizowane przez nas imprezy integracyjne w Katowicach to cały oryginalny świat, który stworzymy dla Ciebie i Twojej firmy za pomocą:

 • oryginalnych scenariuszy,
 • przekonujących dekoracji,
 • profesjonalnych aktorów.

Dzięki temu uczestnicy naszych wydarzeń mogą na 100% odpocząć od codzienności i odświeżyć postrzeganie świata. Mamy też 100% zadowolonych klientów i ogromne doświadczenie – 12 lat, setki gier, dziesiątki miast. Organizacja eventów w Katowicach też znajduje się na liście naszych globalnie ważnych zadań!

Nowy świat zabawy potrafimy wykreować w każdej przestrzeni – od biura po teren miejski. Polecamy szczególnie nasze autorskie programy z kategorii gra miejska w Katowicach. Dają bowiem największą swobodę dla twórczej wyobraźni – Waszej i naszej.

Jak wygląda gra miejska (Katowice)

Kiedy biegniesz ulicą Staromiejską z kolorową opaską na głowie, mapą w jednej ręce i złotówką w drugiej, możesz poczuć się jak bohater reality show w duchu Azja Ekspress. Albo wyobraź sobie, że koło Spodka w tłumie ludzi musisz odnaleźć sowieckiego szpiega. Brzmi jak przygoda?

Fabuła może być przeróżna, ale zawsze jest to:

 • gra w drużynie,
 • osiąganie celu,
 • twórcze myślenie,
 • i co najważniejsze – fajna zabawa.

Jakie korzyści dadzą Wam gry miejskie w Katowicach

Chyba nie musimy Wam mówić, że bycie zgranym zespołem i wyzwalanie kreatywnych zachowań we wspólnym dążeniu do celu to recepta na sukces. Dzięki grze miejskiej możecie osobiście doświadczyć tego podczas dobrej zabawy. A to z kolei sprawi, że człowiek przyswaja sobie tę ideę z wielką przyjemnością.

Na potrzebę firmy możemy wprowadzić do gry elementy szkoleniowe lub np. zapewnić biznesowych coachów, którzy ocenią postępy i zachowania Waszego zespołu. Pomożemy przepracować konkretne cele teambuildingowe. Potrafimy także stworzyć absolutnie indywidualny nowy scenariusz na zamówienie klienta.

Nie wahaj się i spróbuj – CityExploring to zabawa dla firm, które myślą globalnie o swoim dalszym rozwoju!

Pytania i Odpowiedzi

Dla ilu ludzi maksymalnie możecie zorganizować grę fabularną?

Organizujemy gry miejskie i terenowe dla grup od kilku do kilkuset osób, a w wyjątkowych przypadkach nawet dla jednej osoby. Wszystko zależy od pomysłu i budżetu. Mieliśmy przyjemność zorganizować wyjątkową grę miejską na urodziny dla jednej osoby, gdzie wkręcona osoba poszukiwała rzekomo porwanego męża, a także wielkie całodniowe gry terenowe w górach, w których brało udział nawet 600 osób.

Czy organizujecie także gry bez aktorów?

Tak. Zdarza nam się organizować gry oparte o aplikacje mobilne czy specjalną platformę online, na której uczestnicy wypełniają kolejne wyzwania-challenge, realizowane samodzielnie w przestrzeni miejskiej. Wszystko zależy tutaj od ustaleń z naszym klientem.

Ile kosztują gry miejskie organizowane przez City Exploring?

Każdy projekt wyceniamy osobno i indywidualnie, w zależności od rozmiaru grupy, lokalizacji oraz oczekiwań klienta. Cena zależy też od ostatecznie ustalonego scenariusza, liczby i rodzaju zadań oraz stopnia zaawansowania danej gry.