Gry Miejskie - Częstochowa

Nowoczesna impreza firmowa nie ma nic wspólnego z praktykowaną dawniej biesiadą czy przysłowiowym „paintballem”. Kiedy organizacja imprez w Częstochowie jest zlecona profesjonalistom, stają się one prawdziwą przygodą. Po takiej imprezie zostają nie tylko wspaniałe wspomnienia, lecz również nowa jakość relacji w zespole. Dlatego warto zaufać profesjonalistom, takim jak CityExploring!

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

 • wykonywać misje;
 • rozwiązywać problemy;
 • pokonywać przeszkody;
 • myśleć poza schematem;
 • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim zatrudnionym tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gry miejskie i imprezy firmowe (Częstochowa) – co oferujemy

Kilkanaście przepracowanych lat, dziesiątki odwiedzonych miast i ponad 800 przeprowadzonych gier – tyle o naszym doświadczeniu mówią liczby. Działania CityExploring są niesamowicie skuteczne – 100% klientów wyraziło swoje zadowolenie z naszych usług. Dołącz do nich już teraz!  Organizacja eventów w Częstochowie nigdy nie była tak łatwa!

Starannie wymyślimy i przygotujemy każdy najmniejszy detal. Słyniemy także ze swej elastyczności, a w razie potrzeby nie boimy się improwizować. Niezapomniane imprezy integracyjne w Częstochowie w naszym wykonaniu są oparte na „trzech kolumnach”, które na trwałe budują nasz suckes:

 • autorskich scenariuszach;
 • profesjonalizmie podwykonawców i proponowanych atrakcji;
 • całościowemu spojrzeniu na imprezę – zajmiemy się nią od A do Z

Szczególnie lubiana przez klientów forma zabawy z CityExploring to gra miejska w Częstochowie. Czytaj dalej, a dowiesz się więcej.

Jak wygląda gra miejska (Częstochowa)

Wyobrażasz sobie, żeby na ulicy Krakowskiej wśród dnia białego spotkać autentyczną śląską wiedźmę? Albo szukać ukrytego gdzieś w mieście skarbu, chronionego przez starego pirata czy schowanego przez templariuszy? To wszystko i nawet więcej staje się możliwe w naszych grach miejskich! Nas ogranicza tylko nasza i Wasza wyobraźnia.

Plan działań jest następny:

 1. Uczestnicy dzielą się na drużyny.
 2. Drużyny otrzymują wstępne materiały, mapy i instrukcje.
 3. Instrukcje prowadzą drużyny przez wybrane miasto, gdzie czekają arcyciekawe zadania i inspirujące przygody prosto do celu.
 4. Całość kończy rozstrzygnięcie zagadki głównej gry oraz wspólna zabawa w formie, którą ustalimy wspólnie z Wami.

Jakie korzyści dadzą Wam gry miejskie w Częstochowie

W czasie gier wyzwala się nie tylko adrenalina. Od lat obserwujemy, jak osoby zamknięte potrafią przejąć stery nad zespołem, a malkontenci nagle są prowodyrami zabawy. Dzięki grom każdy indywidualnie, ale też jako część Waszego zespołu może odkryć nowy potencjał, wyzwolić nieznane wcześniej zdolności, lub też po prostu wyjść ze swojej strefy komfortu i łatwiej przyswajać to co nowe i niespodziewane.

Dlatego gry miejskie stają się popularnym narzędziem team buildingu. Twoi współpracownicy wychodzą z gry wzbogaceni o bardzo ważne wspólne doświadczenia, ale co ważniejsze także wspólnie przeżyte emocje.  Dzięki temu mogą lepiej pracować jako zespół w codziennych sytuacjach w Waszej firmie.

Nie wahaj się – wypróbuj moc kreatywnej zabawy z CityExploring!

Pytania i Odpowiedzi

Co wyróżnia gry terenowe w wykonaniu City Exploring?

Gry fabularne – miejskie i terenowe – to nasz sztandarowy produkt, który wprowadziliśmy jako jedni z pierwszych w Polsce i w którym mamy już kilkanaście lat doświadczenia i setki zadowolonych klientów. Nasze gry w założeniu są jak przedstawienie teateralne, w którym to Państwo gracie główne role – przenosimy was w czasie lub do wymyślonych krain, gdzie spotykacie aktorów wcielających się w postacie ze świata gry. Wyróżniają nas autorskie scenariusze, dopracowane materiały i kostiumy oraz profesjonalni aktorzy wcielający się w role postaci w grze terenowej.

Czy w grach miejskich jest limit uczestników?

W grze zwykle bierze udział od kilku do kilkudziesięciu osób. Mieliśmy jednak okazję organizować gry na zlecenie wybranych miast czy instytucji publicznych, w których brało udział po 200-300 osób, a także zlecenia firmowe nawet dla 600 osób. Wszystko zależy od dobrego zaplanowania i pomysłu na grę. W tej kwestii możecie nam zaufać – mamy wiele lat doświadczenia i na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązania logistyczne.

Czy uczestnicy gier terenowych muszą się jakoś specjalnie przygotować do udziału w grze?

Nie wymagamy od uczestników wcześniejszego przygotowania. Bardzo często nasze gry terenowe czy miejskie stanowią niespodziankę np. dla gości czy kontrahentów naszego klienta. Wystarczą wygodne buty, luźny strój i dobre nastawienie. Wszystkie elementy niezbędne do gry zostaną przygotowane przez nas.